Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónapba voltam együtt a...

Múlt hónapba voltam együtt a barátommal és elélvezett bennem de másnap meg megjött a menszeszem semmi jelét nem észlelek hogy terhes lennék. Múlt héten csináltam tesztet és negatív lett. Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

igen

gondterhes

2013. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,de ha gyakran csináltok ilyet,előbb utóbb összejön.Például,ha a mensesed úgy dönt,később jön meg.
2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a dugás és a teszt között?
2013. szept. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hét
2013. szept. 16. 07:12
 5/7 anonim ***** válasza:
A kb. ebben az esetben fontos! Elmaradt mensi napján és utána pár nappal érdemes tesztelni.A helyedben csinálnék még tesztet.
2013. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Mi menzi előtt voltunk együtt a párommal 2 nappal.És nálunk megfogant a baba.És,hogy honnan tudom?A férjem el utazott utána két hónapra dolgozni.A következő menzi már nem jött meg és + teszteltem.
2013. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát a kb. az a menszesz után 2 nap. De mindenképpen csinálok még egy tesztet
2013. szept. 16. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!