Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazodast követő eelső...

Beágyazodast követő eelső héten lehetséges terhes tünet?

Figyelt kérdés
Emelygek, gyakran kell pisilnem
2013. szept. 16. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Beágyazódást követő pár nap után már lehetséges, persze. De nagyon nem irigyellek ha már most ilyen tüneteid vannak... ha ennyire érzékeny a szervezeted a hcg-re mi lesz veled később?
2013. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából 3. terhességem lenne! Van már egy 3 éves fiam, akivel 17 hétig hánytam és émelyegtem. Illetve 4 hónapja vesztettem el egy 8 hetes babát. Viszont vele meg semmi tünetem nem volt...

De nem érdekel hogy rosszul vagyok, csak legyen baba, és egészséges legyen, és persze kislány:)

Remélem összejött:) Szerinted mikor lehet a tesztet megcsinálni, hogy tuti pozitiv legyen?

Péntekre nem várom...

2013. szept. 16. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben várnék legalább péntekig, ha pontos eredményt akarsz
2013. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi:)!
2013. szept. 16. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Megy a drukk! :)
2013. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy várjál péntekig, de ha korábban volt a beágyazódás, akkor már simán érezhetsz tüneteket és a teszt is pozitív lenne. Ha így van, akkor is érdemes várni kicsit, mert pénteken már remélhetőleg egy szép erős pozitívat fogsz tesztelni :) Drukkolok!
2013. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi jó lenne nagyon:) új tünet...leszakad a derakam és a szagok is érzékenyen érintenek...
2013. szept. 16. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ugyanezt akartam én is megkérdezni. :) A feltételezett ovu után pontosan 1héttel már iszonyat fájnak a melleim és sokszor van hányingerem. De egyszerűen nem akarom elhinni, hogy emiatt lehet, mert mindenki azt mondja, hogy ilyenkor még nem lehet semmit érezni. Meg félek is, hogy beleélem magam. Nem akarok koppanni megint!
2013. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!