Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nappal az együttlét után...

8 nappal az együttlét után lehetnek tünetek?

Figyelt kérdés
8 napja 9-én voltunk együtt, előtte való nap múlt el a vérzésem és egyébként holnap kéne lenni a peteérésemnek a számítások szerint. Pár napja nem vagyok túl jól, ma reggel is borzasztó hányingerem volt, amint a munkahelyre beértem vettem be egy b6 vitamint, mert annyira rosszul voltam hogy úgy voltam vele lehet haza kell jönnöm. Kb. 1 óra múlva már jobb lett (szerintem a gyógyszertől), enni nem nagyon bírok, nem esik jó semmi. Haza értem ettem, mégis olyan üresnek érzem a gyomrom.... Borzasztó fáradtak érzem magam, pedig aludtam eleget.Bent a munkahelyen már egyből azzal jöttek hogy "terhes vagy", mondom erre a kolléganőmnek hogy 1 héttel az együttlét után? erről hát simán mert ő mint két gyerekével már 1 hét után tudta hogy terhes.....Hát én ezt nem tartom túl valószínűnek, 1 hetes terhesség tulajdonképpen nincs is, mert hát nem is jó időben voltunk együtt, nem volt peteérésem, legalábbis nem éreztem, mint máskor. Egyébként meg jól vagyok semmi más bajom egy kis felfázásom kívül (gyakran kellett pisilnem és fájt feszült görcsölt a hasam), amire Sumetrolim-ot adott a háziorvos aki meg is nézte tegnap a vizeletemet és annyit mondott hogy egy kis baktérium van benne, de nem vészes ez egy felfázás.1 napja szedem és az mondta a kolléganőm hogy ne szedjem mert ha tényleg terhes vagyok, akkor azt nem lehet szedni és igen olvastam a betegtájékoztatóban hogy terhesség alatt nem lehet szedni.A háziorvos látta volna a vizeletemből ha terhes vagyok? Úgyhogy most nem tudom mint csináljak nődokihoz jövőhét kedden tudok csak menni, egy az hogy dolgozom meg csak akkora tudott adni időpontot. Tesztet meg hiába veszek nem hinném hogy bármit is mutatna...+ hétfőn kell vérvételre mennem ahova a házidoki küldött már már több mint egy éve volt utoljára teljes vérkép vizsgálat. ( nem tudom a vérvételből lehet-e majd látni ha baba van) Bocs hogy ilyen hosszú lett :) Szerintetek mi lehet ez?
2013. szept. 17. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szed be a gyógyszert, mert egy kis felfázásból vesemedencegyulladásod lehet. A gyógyszer ilyenkor még nem is veszélyes a gyerekre, de így még terhes se nagyon lehetsz.
2013. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha fennáll a terhesség valószínűsége, Sumetrolim-t ne szedj. A Sumetrolim olyan antibiotikum, mely gátolja a folsav hatását. Ezért magzatkárosító a KORAI szakaszban is.


Kérj másik gyógyszert vagy sürgősen kezdj el folsavat szedni a gyógyszer mellett.


A terhességed (ha egyáltalán van), még nem kimutatható.

2013. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom ahogy leírtad. Max még a beágyazódás lehet, de én nem tartom azt sem valószínűnek mivel pont a vérzésem után voltunk együtt és akkor tuti nem volt peteérésem.
2013. szept. 17. 16:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam tegnap a házidokinak hogy a tervezzük a babát és szeretnék folsavat szedni és azt mondta hogy jó de előbb elküld vérvételre és utána átbeszéljük.
2013. szept. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!