Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Beágyazódás után kéne már...

A Beágyazódás után kéne már érezni valami terhességi tünetet? Mennyi az esélye annak hogy megtörtént a beágyazódás?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 19:15
 1/5 Kávétejszín ***** válasza:

Én semmit nem éreztem. Fél évig próbálkoztunk, minden hónapban éreztem valami furát, hányingert, fáradságot, mellfeszülést, mindig negatív lett a teszt.

Egyik hónapban nem volt semmi tünetem, nem is foglalkoztam vele, erre pozitívat teszteltem. :) A pozitív teszt után 2 héttel kezdődtek a tünetek kb.

2013. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem van mellfeszülésem..Úgy gondolom, hogy korai lenne a menzesz tüneteinek betitulálni, hiszen hónap eleján kéne megjönnie.. Tegnap, tegnap elött nagyon fájt a hasam, menstruáció elött szokott így fájni..Ma már nem fáj. De nem merek még tesztelni, utálok csalódni! :-(
2013. szept. 20. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam 24. napon, fájt az alhasam, ma már mintha megint fájna. A mellem is fájt, meg hüvelyem nyilalgat. 17. napon éreztem a peteérést, együtt is voltunk aznap meg két nappal előtte. Mensi előtt nem szokott fájni. 28 vagy 21 napra szokott megjönni.

Hátha babát érzel te is, meg én is. Jövő hét szombat, vasárnap tesztelek. Te mikorra nem várod? Én 4. nap teszteltem mindig pozitívat, és mindkét esetben 17. napon fogant a baba. (első meg is született, sajna a másodikkal elvetéltem, azóta kavarodott össze a mensim.)

2013. szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezekre a tünetekre már semmit nem adok, volt már hányingerem, fájt a mellem stb.. amikor sikerült a baba akkor az egyetlen szokatlan tünetem a poz.teszt előtt az volt hogy begyulladt a bölcsesség fogam, amúgy amikor meg kellett volna jönnie akkor is görcsöltem, azt hittem meg fog jönni de nem így lett :)
2013. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött...:( :(
2013. szept. 21. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!