Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35. ciklusnapnál tesztelnétek?...

35. ciklusnapnál tesztelnétek? Van, h 33,34, de volt már 43 napos is a ciklusom. Ilyen esetben mi az átlag? Kb mára (szombat) nem várnám. Csakhát a ciklus számaim miatt nem tudom, h tényleg mára nem várom-e?! Negyedik próbálkozós hónapunk.

Figyelt kérdés

Femibiont 3-4 hónapja szedek,Magne B6 kb 2 hónapja,E-vitamint kb 1 hónapja,méhpempőt kb 2-3 hete szedem. Nagyon jókat hallottam ezekről!

Tünet: csak az alhasi kis fájások vannak,görcs szerűek,de nem jobb vagy bal oldalt,hanem középtájt. Kb 2 napja este vacsi után kicsit rosszul lettem.. Olyan érzésem van,mintha sikerült volna a baba. Ti éreztetek már így még a tesztelés előtt?


2013. szept. 21. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

nem érezted az ovut??mert ha igen akkor onnan számolnám a 14-16 napot!megpróbálhatsz egy tesztet de ne keseredj el ha negatív lesz! sok sikert és drukkolok!!!ja és lehet nem ártana ha hőmérőznél! abból sok minden kiderül!!

2013. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De éreztem pár napig szúrkálós jobb majd bal oldali fájdalmakat. Akkor is szexiztünk! Meg előtte napokban is és utána is még. Most nem szúrkálós,inkább kis görcsökre hasonlít,de majdnem egész nap tart,és ez is napok óta. Ha a 33 ciklust nézem akkor már 2 napja késik. Ha pedig a 43 ciklust akkor van még 8 napom. Ki tudja mi lesz ebből?! Izgulok,nagyon pozitív vagyok a hónapot tekintve! Köszi a válaszodat!
2013. szept. 21. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:

ne azt nézd hány napos szokott lenni a ciklusod hanem azt,hogy hányadik napon volt és onnan számolj 14-16 napot!

pl.nekem 17 napon szokott ovum lenni és rá 14 napra meg is jön! 17+ 14= 31 napos ciklus !

2013. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi!
2013. szept. 21. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!