Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha holnap is negatív lesz a...

Ha holnap is negatív lesz a teszt, mikor érdemes dokihoz menni? Egy hét vagy inkább 2 hét múlva?

Figyelt kérdés

Volt 18.-án(a nemvárt napján) egy időn túli nagyon halvány pozitív tesztem(ha lehet annak mondani,10-es érzékenységű)

Semmi tünetem nincs azóta sem.

A 25-ös érzékenységű egyértelmű negatív lett :-(


2013. szept. 21. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mikor volt az ovud? Onnantól érdemes 12-14 napot számolni maximum a tesztelésre. Ha pozitív, kb 6 hetesen érdemes dokihoz menni. És amúgy még nem kell, hogy tüneteid legyenek.
2013. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ovu teszt szerint csak 8-án volt peteérés,számolásos módszerrel pedig 4.-e körül.

Köszi a választ,felpontoztam!

2013. szept. 21. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

[link]


A HCG mennyisége naponta megduplázódik.

9-10. napon még teljesen természetes, hogy csak a 10-es mutat bármit is, de ha pár nap elteltével se mutat pozitívat a 25-ös, akkor valószínűleg nincs most baba. :(

2013. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

A nemvárt napján már régen túl vagyok,18-án lett volna.

Ezért furcsállottam,hogy csak a 10-es mutat valamit halványan.

A cikk alapján inkább doki lesz ebből jövő héten...

2013. szept. 22. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:

De ha az ovud 8-án volt, akkor NEM 18.-ra kellene "nem várnod"!

8+14=22, azaz MA "nem kellett volna megjönnie"!


A luteális fázis a nők nagy többségénél 14 nap!

A follikuláris (menzesztől ovuig) az, ami nagy szórást mutat.

2013. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia Utolsó!

Tényleg :-) Csak én a számolásos módszerrel kezdtem inkább,mely szerint 4.-e körül volt ovum.Ezért aggódtam,mert akkor már 18.-a körülre nem vártam(átlag 30 napos ciklussal)

De igazad van,lehet,hogy csak ma lenne a nem várt napja.

Pár nap múlva újra tesztelek és ha semmi akkor irány a doki.

Köszönöm még egyszer,nagy kő esett le a szívemről,de tényleg!!! :-) :-)

2013. szept. 22. 12:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel lett pozitív a 25-ös tesztem.Igaza lehetett az utolsónak,hogy hiába átlag 30 napos a ciklusom,mivel az ovuteszt szerit 8-án volt pé-m,onnantól kellett volna számolnom a nemvárt napját.
2013. szept. 25. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!