Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális menstruáció?

Normális menstruáció?

Figyelt kérdés
Kinek hogy alakul a havija? Nekem az első nap viszonylag sok, másnap már kb a fele vagy annyi sem(jelentősen lecsökken), és a harmadik naptól semmi csak ha pisilek egy kevés, de már tampont sem kell feltenni. Ma pl a 3.napomon egész napra elmúlt és most volt egy kicsi megint este pisilésnél. 4.,5. napon szintén alig, inkább barnázás, masszatolás szokott lenni. Attól félek, hogy ez nem normális. Nekem régen mindig több volt. Azért az első 3 napon jött rendesen a "cucc" és kellett bőven tampon vagy betét. Nálatok, hogy alakul? Már egy ideje nem jön a bébi és félek, hogy esetleg azért mert nincs valami rendben velem.

2013. szept. 21. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Hát nekem mindig 5napig tart,1nap kevesebb,2-3nap nah akkor van rendesen,4 már jóval kevesebb,5nap meg már csak maszatolás!
2013. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt mondják a legideálisabb a 3-4 nap. nekem is hasonló mint neked, 4. nap csak kis barna maszat van. Nem ez okozza a sikertelenséget az biztos.
2013. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 4 napig tart, az első 2 nap erőteljes, 3.-on lecsökken, és végül a barnás maszatolás.

Szerintem ne aggódj, nem hinném hogy nem lenne normális a menzeszed, vagy hogy ez miatt ne jönne a baba.

Szerintem ez is mindenkinél más, hogy milyen mennyiségű és hány napig tart.

Talán az adhat okot némi aggodalomra, ha 1 vagy 2 nap alatt lezajlik az egész.

2013. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem két hónapja annyi a mensim, hogy 3 nap, és elég egy kis tisztasági betét...nem tudom ez mitől lehet.....
2013. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eddig úgy nézett ki, hogy 2 nap barnázás, aztán 1 nap közepes, 2 nap durva, 2 nap közepes, 1 enyhe, és még 3 barnázás.

Szerintem nézesd meg magad dokival.

2013. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó inkább te nézesd meg magad mert túl hosszú a barnázásod, ez progeszteron problémára utal. Nézz utána mi az ideális. ponthoyg a 3-4 nap. Ha több mitn 6 nap akkor nagy valószinüsággel sok a méreganyag a szervezetedben, sokaknak mérgetelenitő kúra után beáll 3-4 napra.
2013. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!