Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy petevezeték...

Lehet, hogy petevezeték átjárhatósági után végre sikerült?

Figyelt kérdés
1,5 éve próbálkozunk és 1 hónapja volt HSG-m, ahol nagyon nehezen indult meg a kontrasztanyag, először a bal, majd a jobb oldalon, de addigra már majdnem abbahagyták a vizsgálatot, mert iszonyúan fájt.3 nap múlva nem várom, de 3-4 napja iszonyúan megduzzadt a mellem, majd bekeményedett, ma reggel pedig észrevettem, hogy látszanak az erek. Mensi előtt szokott fájni, de így sose. Hőmet nem mérem, de most délután elkapott egy hőhullám, megmértem a hőmet és 37,7 volt, pedig teljesen jól vagyok, tehát nem bujkál bennem semmi. 8 dpo-n volt egy kis barna folyás a tisztasági betéten és azóta fájdogál a hasam. Szerintetek? Reménykedhetek?
2013. szept. 23. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges! Ha van vmi érzékenyebb teszted, akár holnap is csinálhatsz! Drukkolok!
2013. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátnőméknél annó ugyan így volt 2 éve próbálkoztak és a petevezető átfúvása után egyből terhes lett!!!! ;)
2013. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon bíztatóak a jelek!!!! Majd írd meg, mi lett! :)
2013. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhes lettél, kedves kérdező?
2013. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es vok. Hááát, én is így jártam:))) A HSG hónapjában terhes lettem, 6 hetes vok, jan. 2án megyek dokihoz először. Veled aztán mi lett?
2013. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!