Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, lehetek terhes?

Zsofesz95 kérdése:

Mit gondoltok, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Augusztus 14-én voltunk együtt a barátommal, igaziból rendes behatolás nem történt, csak próbálkoztunk. Másnap megjött a menstruációm, szokásos mennyiségű vérzés volt. Aztán kicsit rástresszeltem erre az ügyre, de most szeptember 12-én is időben megjött, igaz, kicsit kevesebb mint szokott. Napközben eléggé alacsonynak érzem a vérnyomásom, ide-oda szédelgek, de semmi különös tünetet nem érzékeltem. Szóval szerintetek?

2013. szept. 23. 21:25
 1/4 tetro ***** válasza:
szinte biztos hogy nem
2013. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kizárt. viszont könnyen lehet hoyg vérszegény vagy. ha nem volt benned a barátod akkor kizárt a atehresség egyébként is. na meg meg is jött már kétszer.
2013. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendes behatolás sem történt és már azóta 2X megjött akkor mitől lennél terhes??? Biztos nem vagy az!
2013. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy, nyugi! :)
2013. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!