Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért halvány a tesztemen a...

Miért halvány a tesztemen a 2. csík?

Figyelt kérdés
2 napja délután csináltam egy tesztet,akkor ott,ahogy írta a tájékoztató, 3 perc múlva lehetett látni halványan,de láthatóan a 2. csíkot is. Másnap reggel újra csináltam,ugyan olyan halvány lett. De egy másik teszttel délután is csináltam,az kicsit erősebb volt a reggelinél. Ma reggel megint egy teszt (ugyan olyan,mint a tegnap délutáni) és megint csak halványka. A 2 délutáni tesztemen erősebbek a csíkok,mint a reggelieken. Éjjel 2x legalább kimegyek pisilni,mire jön a reggel és megcsinálom a tesztet,lehet,hogy ez a gond? Tüneteim vannak, már 4 napja késik,de 1 hete fáj az alhasam és a mellem,ezek ráadásul duzzadtak is. 3 hónapja vesztettem el egy terhességet 10 hetesen,aggódok,hogy a mostani tesztek miért nem olyan erőssek,mint akkor?!
2013. szept. 25. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Éjjel 2x legalább kimegyek pisilni,mire jön a reggel és megcsinálom a tesztet,lehet,hogy ez a gond? "


Igen, ez a gond. Hiába tesztelsz reggel, ha előtte már voltál kétszer pisilni. Nyugodj meg, felesleges ennyit tesztelni. Gratulálok! :)

2013. szept. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 naponta duplázódik a hcg, érdemes lenne annyit várnod a következő teszteléssel, mert akkor már látható lesz a különbség!
2013. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudsz képeket feltölteni? Nagy segítség lenne. :-) Lehet, hogy nem is halvány a teszted csak te látod annak. :-)Több szem többet lát alapon szívesen segítünk akkor. Nagyon sajnálon a korábbi babát, de most olvastam éppen, hogy elég kicsi az esélye az egymást követő többszöri vetélésnek egy nő esetében. Szóval fel a fejjel! :-) Drukkolok!
2013. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez volt az első,tegnap előtti,délutáni tesztem. [link]


Ez meg a ma reggeli: [link]

2013. szept. 25. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak különbözőek vagyunk. Én szombatra nem vártam és tegnap reggel már elég erős pozit teszteltem, ami délutánra még erősebb lett, ma reggelre meg totál olyan a tesztcsík, mint a kontrollcsík, pedig ugye azt mondják két naponta duplázódik csak. Ne aggódj, babás vagy :)
2013. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratula! hiába halvány, ott a csík :)
2013. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok!

Másodszor ne feledd a tesztek erőssége változó lehet..én is volt hogy gyengébbet vettem,azon halványabb..

Tesztelj pár nap múlva akkor tuti erősebb lesz a jel:-)

Egyébként én is egy sikertelen terhesség után 3.5hóra újra terhes lettem,és semmi gond nem volt,egészséges baba lett :-)5éves lesz vasárnap:-)))

Boldog babvárást!

És csak nyugi:-)

2013. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!