Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű krémszerű fehér folyás...

Sűrű krémszerű fehér folyás az a bizonyos tojásfehérjés folyás amiről beszéltek? Ez lehet a terhesség egyik jele?

Figyelt kérdés

[link]


Még nem merek tesztelni, lehet ez terhesség?


2009. nov. 6. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szép a görbéd :):) Az ilyen folyások semmit sem jelentenek, egyénenként változó, azonban a görbéd nagyon is babára utal :):)
2009. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem látom hogy babára utalna, nemrég volt a peteérése szerintem. Méghozzá 20 cn-en.

De ettől függetlenül simán lehetsz babás :)

De a görbéd nem utal erre.

2009. nov. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az embrió beágyazódása megtörténik, a szervezet még több progeszteront termel (ösztrogént és hCG-t is), amely a méhnyálkahártyát további felépülésre készteti. Amennyiben nem történt beágyazódás, leesik a progeszteron szintje és a méhnyálkahártya lebomlásra kerül. Ez 2-3 nappal a menstruáció kezdete elött történik, így sok nö 1-2 nappal a vérzés elött vizes állagú vagy tojásfehérjeszerü hüvelyi nyálkát figyel meg. Ez a nyálka nem termékenységre utal, hanem arra, hogy a méhnyálkahártyából ennek lebontása során elöször a folyadék távozik és nemsokára a vérzés követi.
2009. nov. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a 22-ik cn-odon volt ovud.De bocsi,ha én tévedek.

Ebben a hónapban nekem is elhúzódott a pém.

2009. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 22. napodon volt tüszőrepedés. Ez óta magas a hőd, ami teljesen természetes. Ez még nem babás görbe.


babás görbe akkor lesz belőle, ha még egy hét múlva is magas lesz a hőd, de a vérzésed nem jön meg. tesztelni egészen addig nem érdemes, mert úgyis negatív lesz. A teszttel érdemes várni a fogantatás (tüszőrepedés) utáni 12-14. napig minimum, és akkor is érzékeny tesztet kell hsználni (10-eset). A 25-ös ézékenységű teszt ilyenkor még lehet, hogy negatívat mutat.


Nekem 12 dpo-nál a 10-es teszt reggeli pisiből alig észrevehető pozitívat mutatott. A második csík inkább csak sejthető volt, mint látható. A 25-ös teszt garantáltan negatív lett volna.


17h km

2009. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Nagyon jó fejek vagytok! Mára még följebb ment a görbém, úgyhogy kezdek bizakodni. Reméljük ez baba! :)
2009. nov. 8. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül lett baba?
2019. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!