Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek adjatok tanácsot?

Kérlek adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés
3hete késik a menzim 11.én kellet volna megjonnie 7.én pici pecsételo vérzésem volt (eddig még soha).Azota fájdogál a hasam kb.minden másnap tutira veszem hogy na most megfog jonni és még sem azota semmi.A teszt negativ pedig szeretném ha baba lenne.Lehetséges hogy a teszt az oka?ugyanazt a márkaju tesztet csinálom folyamatosam még neve sincs.Lehet hogy ez a baj vagy valami más lehet?Ma a mellem is elkezdett fájni.

2013. szept. 30. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggel az első vizeletből tesztelj.
2013. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik teszt ugyanolyan jó. Sajnos nem valószínű, hogy terhes vagy. Ha megnyugtat, vegyél másik tesztet, de mindenképpen menj el orvoshoz, mert inkább hormonproblémára lehet gyanakodni. Minden jót neked!
2013. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én három éve voltam ilyesmi helyzetben, bár akkor nem akartam babát. Barnázás volt nekem is pár napig. Három teszt is negatív lett.

Elmentem 3 hét után nőgyógyászhoz, aki megvizsgált, rendben talált mindent, majd haza küldött, hogy csináljak egy tesztet. Ha negatív lesz, akkor ne jöjjek vissza. Következő hónapban a barnázás után kb. 28 napra meg is jött a rendes mensim.

Én is a nőgyógyászt javaslom!

2013. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!