Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetesen spontán vetélésnél...

6 hetesen spontán vetélésnél ha nincs műtét mennyi ideig normális a vérzés?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 nap volt, egyel több, mint a rendes menszesz.
2013. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, szóval egyel több, mint a rendes menszeszem szokott tartani általában. Erősebb, görcsösebb és darabos volt.
2013. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 16 napig tartott a vérzés, igaz, a végén már barnázás. Szerintem normális, ha 2-3-szor annyi ideig is tart.
2013. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos 3 hetet vártam hogy kitisztuljak,mert azt mondták az orvosok,hogy magától rendeződik,műtétre nincs szükség.(9 hetes terhesség volt)Aztán gyanús lett,hogy valami nincs rendben...Kellemetlen szagot éreztem.Visszamentem,és azonal megműtöttek mert már fertőzésem volt...Szóval szerintem max.10 nap után már érdemes gyanakodni,hogy valami nincs rendben
2013. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!