Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 10. dpo n. Elkezdt...

Ma vagyok a 10. dpo n. Elkezdtem vérezni. Rendes piros vér. Nem sok, de jön. Akkor ez a hónap is elúszott?

Figyelt kérdés
Mitől jöhet meg ilyen korán? Gondolom beágyazódé nem lehet,mert akkor nem szoktak vérezni,max csak barna folyás...vagy rosszul tudom??? Lehet vérzés is beágyazódásnál???
2013. okt. 5. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Élénk piros vér sosem beágyazódás jele. Sajnos ez a hónap nem volt sikeres. Beágyazódáskor barnázás szokott lenni, és az is inkább a nem várt napján. Talán valami miatt elöbb volt az ovud és ezért jött meg előbb. VAgy próbált beágyazódni csak nem sikerült (nem volt egészséges, nem volt elég vastag a méhnyálka hártya stb.) Ne szomorkodj mert jönni fog a babóca!!!!!!!
2013. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már több mint egy éve várok rá...júliusban elment egy baba....és most úgy reménykedtem...pedig szedem a duphastont is...azt hittem majd az segit....
2013. okt. 5. 10:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet...pozitív lett!!! Akkor most mivan ilyenkor???
2013. okt. 5. 12:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!Akkor én a helyedben azonnal orvoshoz mennék,a vérzés miatt.

Nekem is elment júniusban a babám,és megfogadtam ha ne adj Isten ilyen előfordul azonnal orvos!!!Kívánom hogy minden rendben legyen!

2013. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megyek is! Megebédel a család, és megyek!!!
2013. okt. 5. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
MAjd írd meg mi volt. Engem az érdekelne hogy hogy kell szedni a Dupashtont teherbeesés előtt? Nekem alacsony a progiszintem (21. napon 11-es), de azt mondja az orvosom ne szedjem. Viszont nekem is elment az éven egy babám, akkor szedtem a duphastont amint megtudtam hogy terhes vagyok.
2013. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na....bánatomra bementem az ügyeletre...és jól el is zavartak...hogy minek megyek ilyen korai terhességgel ügyeletre, ez nem ezért van fenntartva, hanem sűrgős állapotokra...elmeséltem neki mi volt, azt mondta, ha nem élet képes, úgysem marad meg!!! És ki is rakott az uh os helységből!!! Teljesen magam alatt vagyok....

Annyira bunkók a mai orvosok, hogy hihetetlen!!!

A dufot 3x 1 írt fel az orvos nekem....de őt meg nem érem utol telefonon... :(

2013. okt. 5. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Huuu ez tényleg iszonyat bunkó orvos volt! Azért uh-t csinálhatott volna, és ha van ott baba akkor adhatott volna Duphastront vagy Utrogestant vagy valamit. Velem még így nem bántak ez felháborító. Első babám elment vele 5 hetesen véreztem (igazából megjött a mensim 1 hét késés után, de volt 6db 2 csíkos tesztem) és akkor is megvizsgáltak, szombat este zokogva mentem be az ügyeltre, a doki egy szülés kellős közepén jött ki hozzám meg vizsgálni gyorsan. Akkor elvetéltem. Aztán második babával 7 hetesen véreztem akkor vasárnap este történt és rohantam megint az ügyeltre, akkor is megvizsgáltak sőt be is fektettek 2 napra és a baba most 34 hetes minden rendben vele. Én kb. 2 órát véreztem vele, aztán el is múlt, sokat kellett pihennem és kaptam 3x1 duphastront.
2013. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!Ha még olvasod, megkérdezném, hogy minden rendben volt akkor, lett belőle babóca? Ugyanis most én dettó így vagyok (10.dpo 1 napos élénk piros vérzés), de nem találok sehol hasonló esetleírásokat.

Köszönöm.

2015. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!