Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 5 hetes terhes vagyok....

Kb 5 hetes terhes vagyok. Orvosnál még nem voltam. Azóta 2x voltam együtt a párommal, és mind 2x rá pár óra múlva jött tőlem ilyen véreses nyákos váladék amit a wc papíron láttam meg. Hozzátenném, hogy nem görcsöltem közben. Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Mi okozta?
2013. okt. 5. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én elmennék dokihoz hogy minden ok e addig hanyagolnám a sexet ha ő megerősít hogy jó helyen van a baba semmi gond mehet a sex csak akkor szeretkeznék a párommal.
2013. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De még csak a napokban kellett volna megjönnie és azért nem mentem el.Csak jövőhéten tudok elmenni.De ilyen csak sex után volt amúgy nem.
2013. okt. 5. 12:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor még csak kb. 4 hetes terhes vagy. Még simán meg is jöhet a menstruációd, hiába van pozitív teszted.


De az ilyen miért nem rohan egyből orvoshoz, ha terhes és vérzik???


Vagy nem akarod a babát?

2013. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vérzek!Csak egy kis nyákos vér volt a wc papíron azóta semmi!Már 5 hetes vagyok,mivel agusztus végén volt az utolsó menszeszem!És már 3 hete fáj a mellem stb...Nekem mielőtt megjön elkezd fájni a mellem ez tart kb 5-7 napig utána megjön és elmúlik....De akarom a babát,de csak jövőhéten tudok elmenni orvoshoz.
2013. okt. 5. 14:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hanyagolni kellene a szexet míg el nem mész orvoshoz.Egyébként az egyik hozzászóló írta, hogy még megjöhet a menstruációd pozitív teszt mellet....nem, nem jöhet meg a menstruációd pozitív teszt mellett, vagy ha elkezdesz vérezni az nem menstruáció, hanem elvetélsz.Én már voltam így sajnos 5-6 hetesen, de neked ne legyen így!Remélem miden rendben lesz!
2013. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tavaly én is elvetéltem és vérezgetéssel kezdődött,de az mindennapos volt nem sex utáni és 9-10 hetes voltam.Első terhességemmel nem gyengén bevéreztem,de az megmaradt és már 6 éves :)Akkor azt mondták házaséletet mellőzzem. Remélem semmi gond nem lesz!
2013. okt. 6. 08:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen jártam így szex után,de szerencsére megmaradtak.Szigorú fekvésre utasított a dokim,és no szex.Az 12.hét után mondta hogy már lehet,de ismét úgy jártam.Megint fekvés.Később már nem mertünk kockáztatni.
2013. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ikreid lettek?A fekvés alatt mit kell érteni?Folyton feküdni kellett?Mert azért egy anyának vannak feladatai és egész nap ugye nem lehet csak úgy feküdni....Én,ha akarnák feküdni se tudnék egyfolytában.
2013. okt. 7. 08:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a lehetőségekhez képest kell feküdni.Nekem még nem volt előtte gyerkőc,így tudtam feküdni,azután igen,ikrek lettek,méghozzá egyszerre hárman. :-)
2013. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az igen!Szép!Gratulálok! :) És fiú,lány van?Vagy egypetéjűek?
2013. okt. 7. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!