Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » IR beteg vagyok a reggeli,...

IR beteg vagyok a reggeli, vacsora és ebéd nem okoz gondot de a tízórai és az uzsonna nem jó megosztva csak a lassú CH jó nekem! Tudtok erre a két kisétkezésre ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha ugyan azt ennéd mint reggelire?

Teljes kiőrlésű kenyér / korpovit keksz, sajt/tojás/kefír/felvágott, paradicsom/paprika. Csak kisebb menyiségben (nem tudom mennyi a CH beviteled és hogy oszlik el). Én így csináltam és soha nem voltam éhes.

2013. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet ez lesz ! És fogyni is tudtál így ?
2013. okt. 7. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok IR-os csak nagyon túlsúlyos. Azért tartottam a diétát, hogy a terhesség alatt ne szedjek fel sokat. Összesen 3 kilót híztam.
2013. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez szuper :) Köszi ! És mit ettél egy nap ?
2013. okt. 8. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Húha, ez sok lesz leírni.

A reggeli, tízórai általában az volt amit leírtam, de ha édességre vágytam akkor egy kis vízben főtt zabpehely, pici gyümölccsel és édesítővel.

Ebédre husi (általában csirkemell, pulykafasírt vagy szárnyasvirsli)+ barna rizs/bulgur/néha krumpli és saláta vagy párolt zöldség. Csináltam főzeléket is időnként kevés teljes kiőrlésű liszttel. Néha durum tészta is mehet.

Vacsorára vagy azt ettem ami ebédről maradt, vagy pedig a reggelihez hasonlóan valami hideget.

Remélem tudtam segíteni.

2013. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ,köszönöm !
2013. okt. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!