Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt értelmezése,...

Terhességi teszt értelmezése, vélemény? 2-3. napja késik.

Figyelt kérdés

dm-ben vettem. azt írja, hogy ha pozotív a hcg koncentrációtól fűggöen már 40 másodperc alatt lehet látni, a negatív eredményre min.5 percet várni kell


nekem először 1 csík jelent meg..aztán pár perce rá alatta egy halvány..kicsit így nekem ellentmondásos...

veszek még tesztet..vagymár nem érdemes...?



2013. okt. 11. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az gyanús, hogy terhes vagy, de tesztelj újra, ha nem egyértelmű.
2013. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a két csík a pozitív és két csík van akkor az pozitív!!!

De vehetsz még eggyet és kiderül!

2013. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jézusom, én nem merek venni már 6napja késik.

:(

2013. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nekem ez 3. és ma csináltam a 2. tesztet és egyértelműen negatív lett

holnap reggel csinálom a 3-at (ha addig meg nem jön), mert reggel a legerősebb a hcg..


nem vesztesz semmit, ha megcsinálsz 1 vagy 2 tesztet..csak képben leszel..szurkolok!!!

2013. okt. 11. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem gyanús, terhes lehetsz.


nekem is 6 napja késik és sose szokott, de én még várok vagy 3 napot a tesztig. nekem régóta nem jön össze a baba ezért nem reménykedem.

2013. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!