Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves lány vok és nagyon...

17 éves lány vok és nagyon kétségbe estem mert lefeküdtem a barátommal és bár nem volt ejakuláció de lecsúszott párszor az óvszer. De mégis már 1 hete késik a menstruációm és áltban 3-4 napokat szokott. Baj van?

Figyelt kérdés
az számíthat még vmit hogy pontosan az esemény előtt 1 nappal múlt el a menstruációm? mások mondátk azt is hogy a stressz miatt is késhet most, hisz azóta(kb4hete) minden reggel kétségbeesve ébredek hogy hátha majd ma...
2008. júl. 6. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is szokott lenni. És szerintem tényleg a stressz teszi! Elvileg nem volt érett petéd, és nem juthatott túl sok ondó sem a nem létező érett petédhez, a felhúzott gumin át...:P Ne addódj! Csinálj egy tesztet! Attól megnyugszol és megjön a menzeszed is!:)

Nyugi, ez minden lánnyal megesik néha!:)

2008. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobbat én sem tudnék javasolni az előttem szólónál. Legközelebb vigyázzatok!
2008. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válazsokat azt hiszem holnap eslős dolgom egy teszt:) de egyébként ha terhes lennék annak már így 4-5 hét után lenne vmi kis jele nem?
2008. júl. 6. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szióka! Legjobb tudomásom szerint az óvszernek spermaölő hatása van. Nekem is volt ilyen ennyi idős koromban. Nem vagy terhes.
2008. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM mindenkinek a tanácsokat, azóta vettem egy tesztet és negatív lett. Plusz másnap megjött:D hihetetlen h több mint 1,5 hétig késett és teszt után 1 nappal itt van:)
2008. júl. 9. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!