Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A faradtsag befolyasolja a...

A faradtsag befolyasolja a sperma minoseget?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem csak olyan fáradtságra gondolsz, hogy napvégére az ember elfárad, akkor igen befolyásolhatja. Folyamatos kialvatlanság, stressz, váltott műszak, vitamin hiány (emiatt fáradtság), mozgáshiány okozhatják a sperma rossz minőségét. Hisz a szervezet mással van elfoglalva és nem azzal, hogy tökéletes spermákat termeljen. De annyira nem befolyásolják ezek a sperma minőségét, hogy egy férfi teljesen nemzőképtelen legyen, de néhány hónapot késhet a baba áldás.
2013. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem az en kerdesem, de ez a kerdes engem is erdekelne. Es forditott esetben, ha a no az aki kimerult?
2013. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En ugygondolom,hogy semmi koze a 2nek egymashoz... Az en parom reggel 6 este 7-8 ig dolgozik, hetfotol szombatig... Aztan ejfelkor fekszunk le...Es megis hamar terhes lettem. Ugyhogy ha letezik nagyon faradt ember, akkor az en parom az :) Mert kemeny fizikai munkat vegez.
2013. okt. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!