Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így nagyobb esély a terherbees...

Így nagyobb esély a terherbeesésre, ha bakizok a fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
2hete össze költöztem a barátommal.A reggel az mikor mindig együtt vagyunk.A lényeg hogy néha,egy hónapban max.2x előfordul hogy este nem veszem be és épp 12órára rá pótoltom +-2óra.Eddig soha nem volt bajom ilyesmiből,nem is izgultam rajta.Viszont akkoriban hetente max 2x randiztunk,így pedig minden nap össze bújunk..

2013. okt. 13. 09:12
 1/2 anonim válasza:
Jobb lenne, ha odafigyelnel, de szerintem nincs baj, ha 12 oran belul potolod.
2013. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az esèly mindig megvan rà, még akkor is ha rendszeresen szeded, sok ilyenről lehet olvasni, így meg még nagyobb az esélye, volt mikor én is elfelejtettem bevenni 2napig is, nekem nem volt belőle semmi probléma, pótoltam.
2013. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!