SOS! Segitenetek?

Figyelt kérdés

2 hete kesik. Csinaltam meg a must heten tesztet,akkor negativ lett.

Ma nem elso pisibol megent csinaltam tesztet,es ugy jott ki,hogy amikor ment felefele a pisi rogton megjelent a masodik csik,de ahogy szaradt a teszt ugy halvanyodott es most egy halvany rozsaszin vonalka lett belole,de nem szurke,hanem extra halvany rozsaszin.

Hozza kell tennem,hogy az utolos menszim elso napja Szeptember 4-en volt,es hogy a kozep idoben nem voltunk egyaltanal egyutt a ferjemel,hanem kb 20-25 napokon voltunk egutt,mert el volt utazva,igy ezt a honapot is sikertelennek nyilvanitottam,es nem tulajdonitottam jelenseget ennek a honapnak.

Szerintetek keson fogant,es azert lett halnay a teszt?

Holnap kaptam idopontott a dokinal,aki Uh-an fog majd megnezni Huvelyivel.

Szerintetek terhes vagyok?


2013. okt. 15. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, terhes vagy. :)
2013. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív! :) Az pedig, hogy ebben a ciklusban pont nem középidőben volt ovud, nem meglepő, előfordul. Nekem mindig 28 napos ciklusom volt, tisztára mint a "nagy könyvben", ahogy tanítják, erre 7. ciklusnapon voltunk együtt és baba lett belőle :) Ki érti ezt? :) A fontos, hogy nincs mensid és a teszt halvány pozitív! :) Szerintem igen, terhes vagy.
2013. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Az elsonek meg uzenem,hogy nem vicces!!

2013. okt. 15. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Uh, nem tudom mit értettél félre, de szerintem az első válaszoló nem viccelődni akart, csak küldött egy mosolyt, hogy igen, úgy néz ki terhes vagy :)Mellesleg, szerintem is van esély rá, szóval drukkolok, hogy lásson valamit a doki az ultrahangon.
2013. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem a mostani elso valaszolora celoztam.

Volt egy elso valaszolo aki szerint en egy JETIT fOGOK SZULNI,de ugy latszik hogy eltavolitottak a valaszat!

2013. okt. 15. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínű terhes vagy, és ha tényleg, akkor már most gratulálok!!! Nem feltétlenül csak középidőben lehetsz terhes, nekem mindkét terhességem ciklus végén fogant. Viszont ha 25-én estél teherbe, akkor az egy 3 hetes (orvosilag 5 hetes) terhesség. Szívhang még biztosan nincs, és elég korai az UH vizsgálat. Plusz a hüvelyi UH vizsgálat még akár vetélést is okozhat, ha nem elég óvatos a doki, és ha nem tapadt még meg teljesen az embrió. Szóval lehet érdemesebb lenne várni még 2-3 hetet és akkor menni, hogy tutiratuti legyen, és hallhasd a kis csöppség szívverését is. Csodálatos élmény, ha a saját füleddel bizonyosodhatsz meg róla, hogy gyerkőc a láthatáron! :)
2013. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah, akkor bocsi :) Az tényleg bunkó volt. Biztos jelentette valaki.
2013. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!