Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 tabletta kimaradt a fogamzás...

2 tabletta kimaradt a fogamzásgátlóm első hetének végéből. Most mi a teendő?

Figyelt kérdés
3-at nem vehetek be a ma estivel együtt. -.- hogyan tudnék korrigálni?

2013. okt. 15. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

2-t beveszel és imádkozol, ha ezen a héten vagy a szünetben volt szex,

illetve mától védekezel még 7 napig máshogy is.


Két hét múlva pedig tesztelsz!

2013. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy,már ne vedd be. Gratulálok,hogy nem tudod értelmezni a betegtájékoztatót. Most akkor kettő kimaradt? Első héten ez nem gáz,majd a hónap végén 2 nappal később fog megjönni a bajod,mert akkor kell pótolni a kimaradt szemeket.
2013. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*mármint az nem gáz,ha kimaradt,de emellett kiegészítő védekezés kell.
2013. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen?Ezt hol írja a tájékoztató?Ezt így lehet?2nappal tovább kell szedni? :)
2013. okt. 15. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Van olyan aki akar egy hettel is szedi tovabb ol nyaralas miatt h kesleltesse a menzeszet. Ugy csinald ahogy elottem is irtak utolag potold de mellette vedekezz maskepp is. A kovetkezo adagnal ha letelt a het nap akkor lennek biztos h mar ved. Figyelj oda. En pl ugy csinalm h olyqn helyre van kiteve ahova mindig nyulok ralatok :-). Igy nincs esely elfelejteni :-) nem tudom milyet szedsz az enymen pl a napok is fel vannak tuntetve gondolom mar soknak igy van.
2013. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még a gyógyszer nevét sem árultad el!
2013. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rezia-t szedek,ebben 4placebo tabi van az képezi a szünetet.
2013. okt. 15. 21:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmehetsz esemény utáni tablettáért, nekem is felírták, szóval nincs olyan, hogy tabletta mellett nem alkalmazható. Azt mondta a dokim, hogy inkább a tabi borítsa fel a szervezetem, mint egy nem kívánt terhesség.
2013. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!