Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most jottem meg a dokitol....

Most jottem meg a dokitol. Segitenetek?

Figyelt kérdés

2 hete kesik.

A teszt extra halvany pozitiv.

Nem voltunk a ferjemel a kozep idoben,ezert en azt hittem,hogy ez a honap is sikertelen lessz.

Amikor kesett egy hete csinaltam tesztet az negativ lett.

Ra egy hetre se jott meg es megent csinaltam egy tesztet ami szinten extra halvany pozitiv lett.

Ma elmentem dokinal aki megvizsgalt Uh-an Huvelyivel es nem lattot semmit,csak egy kicsit megnagyopbodott mehet,es szerinte megvastagodott mehnyalkahartyat ami 7 mm.

Azt mondta hogy mintha mintha latna hogy a mehem probalkozik befogadni a babat.

Azt mondta,hogy ket het mulva mennyek vissza,mert akkor tobbet fog latni.

Meg,hogy ismeteljem meg a tesztet.

Hat en haza fele vettem meg egy tesztet,es hat nem birtal magammal,es megcsinaltam persze nem elso pisibol,es hat ez is extra halvany pozitiv lett.

Szerintetek?

Amugy PCO-m van,de a msotani Uh-an egy darab cisztam se volt,meg meg is dicserte a doki,hogy szep tisztak a petefeszkeim.

Szerintetek remenykedjek?


2013. okt. 16. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, reménykedj, hogy csak nagyon korai:)Az egyedüli ami nem jó: a 7mm-es méhnyálkahártya. Nézd meg a papirodon amit a dokitól kaptál, hogy biztos 7mm? nem 17?
2013. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
biztos hogy 7mm
2013. okt. 16. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A 7 mm nagyon kevés sajnos :-( Azért, ha visszahívott a doki, biztos van oka rá, szóval ne add fel a reményt. A legjobbakat kívánom!
2013. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked!
2013. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
diétázol a PCOS-ra? A 7mm elég kevés. Az ovu elött ajánlatos a 8-10mm, de a ciklus második felében ez vasatagodik. Az elöfordulhat hogy késöbb volt ovukd azért nem látott még semmit. mivel van egy halvány tezsted igy csak lehet ott valami. Mindenesetre tesztelj még ha erösödik az jó jel.
2013. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem reménykedj, tesztelj majd később is mindenképp.

Én nagyon drukkolok neked. Majdnem hasonlóan vagyok én is, csak én nem voltam még dokinál és csak 1 tesztet csináltam még eddig.

2013. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!