Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen naptárak vannak arra,...

Milyen naptárak vannak arra, ha az ember meg szeretné tudni, mikor termékeny? Nem a kalkulátorokra gondolok, hanem ilyen kínai meg holdnaptár, meg ilyenekre?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Kismama.hu Nekem bevált. Eléggé pontos.

2009. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ott a ciklus.hu!

Van normál nézet,naptárnézet,fiú-lány nézet.

2009. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezekt ismerem, de vannak olyanok is, amikor a hold nem tudom hol áll és akkor jön össze a baba, meg ilyenek. Ezekről nem tudtok semmit?
2009. nov. 11. 09:35
 4/10 anonim ***** válasza:

egy kínai holdnaptárt találtam neked.

[link]

de még keresek!

2009. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló, aki a kismama.hu-t ajánlottad! Szeretném tőled megkérdezni ha nem tolakodás: a termékeny napnak jelölt napokon is együtt voltatok, vagy csak a NAGYON termékeny napon vagy csak a peteérés napján vagyis milyen sűrűn, amikor sikerült??? Nagyon érdekelne mert nekem ez az első hónap amikor ezt az oldalt figyelem és most lesz hamarosan ovum és érdekelne a tapasztalat. Köszönöm!
2009. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugy tudom, hogy a legjobb ha a peteérés előtt, aznap, és utána is együtt vagytok.Mi minden nap együtt voltunk a termékenynek mondott napokon.

Sok sikert!!!

2009. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Megnéztem a kínai naptárat, amit valaki belinkelt. Hát nekem egyik sem jött be. Van már két gyermekem lány és fiú is. Pont fordítva írta. A lánynak fiúnak kellett volna születni, a fiúnak pedig lánynak. Szerintem ezt nem lehet ilyen módszerrel befolyásolni. Czeizel Endre műsorában hallottam valamilyen genetikai módszerrel megfestik a spermákat és úgy szét lehet választani a X és Y kromoszómákat.
2009. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy próbát megér a kínai naptár is. :)
2009. nov. 11. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy nő akkor a legtermékenyebb amikor adott hónapban a Hold olyan állásban van,mint a születése percében,ez tulajdonképp egy plusz ovulációs nap.Meg kell nézned,hogy amikor születtél,napszak-óra-perc milyen állásban volt a Hold,és így egész életedben te is azon a napon fogsz még egy tüszőt repeszteni.Pl én telihold után 3 nappal születtem,most nov.2-án volt telihold,együtt is voltunk,így már sikerült egy gyermekem aki 3 éves:)Most majd meglátjuk.Én hiszek benne,ez a Jónás módszer.
2009. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok,Jónás módszer=Hold naptár
2009. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!