Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti csinalnatok mar tesztet?...

Ti csinalnatok mar tesztet? Kimutatna? Vagy varjak inkabb holnap reggelig?

Figyelt kérdés
Ket napja kesik,van mikor szurkal valamelyik oldalt a hasam es van mikor mensis gorcseim vannak de enyhebbek nem olyan mint mikor megjon,de ez mar 1par napja tart,a mellem nem feszul mint mensi elott,talan 2napja kicsit kemenyebb lett,lehet azert mert meg fog jonni,kulonosebb tuneteim nincsenek,talan annyi h a cigi nem esik olyan jol,egysze-egyszer olyan erotlennek erzem magam,es egybol fel tudom magam idegesiteni magam,allandoan merges vagyok. Ha most csinalnek tesztet kimutatna vagy varjak inkabb holnap reggelig? Szerintetek?

#Delutani teszt
2013. okt. 18. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatsz már tesztet. Nagyon valószínű hogy kimutatja ha terhes vagy.
2013. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Már most is mutatná, tesztelj nyugodtan! Írd meg mi lett a teszt eredménye! Szorítok!
2013. okt. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várjuk a teszt eredményét!
2013. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megyek veszek egyett es megirom h mi lett,de szerintetek nem kene erezzek mar valamit ilyankor?
2013. okt. 18. 10:17
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja es tudjatok mit vettem eszre,hogy az egyik mellemen a mellbimbom sotetebb lett kicsit barnaz ez jelent valamit? Es koszonom a valaszitokat.es a drukkokat :)
2013. okt. 18. 10:29
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy érezz bármit is. Én ilyen kora terhesen csak örömet és izgalmat éreztem :)

Szurk :)

2013. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A mellbimbó sötétedése is utalhat terhességre! Szorítok!
2013. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a drukkokat,de a teszt negativ lett :(. 20-as erzekenyseguvel csinaltam. mostmar a fejem is nagyon faj bisztos meg fog jonni,szerintetek ha holnapig nem jon meg van mmeg ertelme hogy csinaljak reggel is egy masikat,vagy ez mar bisztos eredmeny?:(
2013. okt. 18. 16:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Addig még nem jön meg ,van remény! Szorítok! :)
2013. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2013. okt. 19. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!