Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortol teszteljek peteéréstő...

Mikortol teszteljek peteéréstől? Valaki igazán irhatna nem tudom mit tegyek ha terhes lennék.

Figyelt kérdés
Nagyon nincs most itt az ideje ti mittenétek?

2013. okt. 19. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Mi van? Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezzél.
2013. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok..hosszu lenne elmondani... Alergiás vagyok mindere a tabletta meg nem hat( helyi,kup,latex) spirált se tesz fel a doki mert érzékeny mindenre :/ már mindent átrágtam...de egyik se jó:/
2013. okt. 19. 14:06
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Annyira elegem van abbol, hogy ilyen okos mindenki....,, ha nem akarsz gyereket védekezz". Én védekeztem, fogamzásgátlót szedtem mégis most 15 hetes terhes vagyok. Nem az okoskodásra kíváncsi a kérdező.

Kedves kérdező. Peteérés után 10-12 nappal érdemes tesztelne, ha lehet akkor 10 es érzékenységűvel, de én azt mondom várj a menses napjáig, hogy megjön e, mert akkor már biztosabb eredményt fogsz kapni.

2013. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Anyum szedett 4 évig legkisebbet már akkor vette észre mikor rugott :/ vért vettek töllem és nem irnak fel ugyan ez miatt mert a c- vitamin is kb ugyannyit ér
2013. okt. 19. 14:13
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

67%-os:

Tudod a kérdésből nekem úgy tűnt, hogy a kérdező még a peteérés előtt van. Azaz egyelőre nem azon kellene agyalni, hogy mi lesz, ha teherbe esik, hanem azon, hogy hogyan védje ki.

Nem tudom elképzelni, hogy valakinek egyetlen egy módszer se váljon be. Ilyen nincs! Csak egyszerűen cseszik foglalkozni vele.

A semminél már az is többet ér, ha legalább a pasi kihúzza. Ha netalántán még beszerez egy pesszáriumot, akkor már jó eséllyel nem lesz terhes.

2013. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Még mindig allergiás vagyok a müanyagra gumira... Ég és vérzik, fémre is . 11 napja volt peteérés. Megszakitásosan védekezünk de most pont a 14. Ciklus napon elment bennem :/
2013. okt. 19. 14:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Miért is lenne lehetetlen, hogy allergiás sok mindenre? A bátyámnak 2 oldalnyi gyógyszer van amit nem szedhet. Egy barátnőm jóformán a napból táplálkozik annyi mindenre allergiás. Sajnos vannak olyan emberek akinek ilyen a szervezetük. A megszakítás egy fél megoldás, mert mint tudjuk már az előváladéktól is teherbe lehet esni. Az orvosa biztosan kifog találni valamit, hogy hogyan tudnak védekezni. Nem a mi feladatunk, hogy ítélkezzünk és semmi jogunk hozzá, hogy pálcát törjünk más feje felett. Oly mindegy, hogy a kérdező peteérés előtt vagy után van, a kérdés lényege, hogy mikor tesztelhet leghamarabb.
2013. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Megszakitásosan védekezünk de most pont a 14. Ciklus napon elment bennem :/"

Akkor nem megszakításosan védekeztek, hanem nem védekeztek. Baromira nem ugyanaz.


Persze, mindenre allergiás. A gumira, az orvosi latexre, a latexmentes óvszer síkosítójára is, meg a fémekre, meg az égvilágon mindenre. Oké, legyen.


Akkor miért nincs annyi esze, hogy legalább peteéréskor ne szexeljen? Nem bír ki 3 napot?

Ha már szexel peteéréskor, miért nem húzza ki a pasi?

Ha már belement, miért nem megy el egy cseszett esemény utániért? Azt ugyanis olyanok is beszedhetik, akik kombinált tablettát nem szedhetnek.


Mindent meg lehet oldani, csak akarni kellene, nem sopánkodni, hogy "jaj nekem semmi se jó, de nem akarok gyereket".

2013. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Volt szerencén esemény utánit egyszer bevenni 5000 most végkép annyi pénz nincs de 300 se... És ugyanugy terhes maradtam!!! Csomo ételre is allergiás vagyok...nem csak ezekre...
2013. okt. 19. 14:31
 10/19 A kérdező kommentje:
Mások ugyan honnan tudják h peteérésem van?
2013. okt. 19. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!