Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leghamarabb mikor mutatja ki...

Leghamarabb mikor mutatja ki a teszt a terhességet? Milyen tüneteitek voltak a korai szakaszban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha ötödikén voltunk együtt a párommal, akkor a teszt már kimutatná?

Mostanában mindig görcsölök, mint amikor meg akar jönni. Hangulatingadozást is megfigyeltem magamon, van hogy legszívesebben elbőgném magam apróságokon vagy egy filmen, pedig sosem voltam sírós, máskor meg feszült vagyok és mindenre ugrok. Úgy két napja a derekam is elkezdett fájni.

Gondoltam arra, hogy bebeszélem magamnak, de egy tesztet azért jó lenne csinálni.


2013. okt. 19. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Érzékeny teszttel legkorábban sikeres aktust követő 14. napon.

De a legbiztosabb és pontosabb eredmény akkor lesz, ha megvárod, hogy egyáltalán kimarad-e a vérzés és utána csinálsz tesztet.

Annak nem sok értelme van, hogy csinálsz és netán negatív és akkor jön az, hogy de ugye még reménykedhetek és társai. Nincs értelme előtte tesztelni, bárki bármilyen kíváncsi is, mert nem lesz egyértelmű még az eredmény.

2013. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
13-15 nap múlva mutat eredményt a teszt
2013. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy sok helyen azt állítják, jobban hasonlít az anyatejre, mint a tehéntej.

Nézzük már meg az összetételüket:

Itt van egy táblázat (2. táblázat, ahol az anya-, tején-, kecske-, juhtejet hasonlítja össze):

[link]

Nézd meg az arányokat...hát akárhogy nézem, a tehéntej közelebb van az anyatejhez, mint a kecsketej....

2013. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, az előző komment természetesen nem ehhez a kérdéshez tartozna:D Véletlen sikerült ide írnom:D
2013. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. okt. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!