Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 gyógyszermentes hónap után...

9 gyógyszermentes hónap után rendszertelen ciklus?!

Figyelt kérdés
Alapból 28 napos ciklusaim voltak a tabi abbahagyása előtt. Majd 32-26-24-25-23-28-28-24-25-21 napokra jött meg. Az utolsó 2-3 normális szerintetek ennyi idő után?
2009. nov. 12. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
25 nap alatt nem normális.
2009. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el hőmérőzni és abból kiderül, hogy van e peteérésed. És ha van, akkor nincs gond. Mondjuk az ideális 28 nap lenne, de szerintem már a 26 is jó és a 30-31 is belefér. Nekem általában 30 naposak, de ebben a hónapban 36 napos volt. De ez nem jellemző nálam. Én 7 hónapja hagytam abba a gyogyit.
2009. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem sem normális, de gondoltam megkérdezem hátha járt már valaki hasonló helyzetben, vagy hallott ilyesmiről. Gőzöm nincs miért van ez így, de megpróbálom a hőmérőzést is és talán nem ártana felhívnom a nődokimat sem. Bár az az igazság, hogy általában csak 1 év próbálkozás után foglalkoznak rendesen az emberrel. :(

Köszi a válaszokat! :)

2009. nov. 12. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!