Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció utáni napon...

Menstruáció utáni napon egyből nő a hőmérséklet? Miért reggel kell mérni? Napközbe nem jó?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 12:01
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha valaki terhes és megjön neki mégis annak mennyi a hője?
2008. júl. 7. 12:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell reggel mérni, mert akkor teljesen nyugalmi állapotban vagy! Akkor nem játszanak közre semmilyen tényezők! Reggel mérd, még az előtt mielőtt kikelnél az ágyból. Lehetőleg legyen melletted, úgy hogy aznap este leráztad! Hogy ha valakinek megjön és mégis terhes nem tudom, hogy mennyinek kell lennie a hőnek, mert még nem voltam kismama, sajnos :( ! És mindenképpen azonos időben és helyen mérd, és lehetőleg ugyanazon a hőmérővel! Én hüvelyben mérem! Kitartást! Jó méregetést!
2008. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy vagyok mint te. Nekem is megjött, de kevés volt, és most négy nappal mensi után 36.9 a hőm. Tudom, hogy ezzel nem segítettem, de együtt érzek a tanácstalanságoddal. Ha megjött, hogy lehet mégis fenn a hőm??! Ezt én sem értem. Hátha ad valaki valami jó választ! :-) Addig is kitartás!
2008. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!