Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja holnapra esetleg...

Ki nem várja holnapra esetleg hétvégére? Kivel lehet izgulni még egy picit? Illetve nálam lehet esély egy picit?

Figyelt kérdés
Nekem 30-31napos ciklusaim vannak.Holnapra nemvárom vagy hétvégére..most elöszőr ebben a hónapban csináltam ovus tesztet,9.én pozi jellegűt jelzett,aztán mivel párnapja élesen szurkál a méhem körül(amit nemszokott)igy elkezdtem 4napja "jóstesztelni"minden reggeliből,mára erősebb a 2.csík is.De ugyanakkor néha megjön érzésem van,váladékom pedig elmult napokban nemigen volt:/..Együtt voltunk 5-6-8-9-10-11-14-15-18-20-23.án.Volt hogy1nap többször,mivel az első elvesztett baba óta ez az5.hó hogy probálkozunk kissé kezdek kétségbe is esni:(..az első3hó után sikerült. Ki hogy áll a dolgokkal?És persze az újabb csalódásokkal:(?

#teherbeesés #ovuláció #nemvárt menszesz
2013. okt. 24. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én jövő csütörtökre nem várom. Első alkalommal fél évig próbálkoztunk, aztán jött a terhesség, ami a 7. héten megszakadt... nem próbálkoztunk tovább, mégis terhes lettem, most másfél éves a kicsim. Május óta próbálkozunk a tesóval, remélem most sikerült. Szivem szerint már tesztelnék, de még nem mutatná ki... hasam fájdogál napok óta, mensis görcsökhöz hasonlóan. Sok sikert! Szorítok neked!
2013. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi énis szortíok neked:) bár én ma teszteltem one steppel de semmi:( igy félek is hogy nemis lessz..
2013. okt. 24. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, jön majd a pici! Gondolj arra, hogy bármi történjen is, Neked LESZ gyereked és kész! Mindig pozitívan állj hozzá! A "jósteszteket" szerintem hagyd, addig sem aggódsz...Sok sikert mindkettőtöknek!
2013. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én keddre nem várom. Mi 5 hónapja próbálkozunk. Első baba egy akalom volt.
2013. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mélységesen együtt érzek veled...a mi babánkat januárban vesztettük el, azóta még csak most éreztem "próbaképesnek" magam! Én mára nem várom, és reggel sajnos Gabriel teszttel negatív volt... most úgy vagyok, hogy várok pár napot, kb. 1 hetet, bár tudom, hogy nem lesz kellemes a várakozási idő, aztán csinálok még egyet, hátha az már pozitív lesz! Drukkolok értünk! :)
2013. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Háth csajok gratula kiknek még nemjött meg!Nekem tegnap teszt negatív,este fürdéskor megjött azelőtt egy kevés szokásos barnázgatás volt,rá egy órára semmi nemvolt!Na jó akkor együttvoltunk párommal,élesen beszurkált a méhem körül,abbahagytuk de akkor megint olyanok lettünk:/..reggelre üresen maradt a betétem:/ aztán mostnemrég cseppekbe ha akad valami:/ görcs még nincs.31.napon járok.De ilyen még nemvolt!!!Ezelőtti hónapban ispárommal együttvoltunk nemvárt napján,na segített is beinditani:/..mostmeg elmult visszajön elmullik..nemértem..ebbe ahónapban mondom vannak ilyen hasszurkáim ilyenek se voltak eddig..nemértem..
2013. okt. 26. 13:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért menj el orvoshoz, mondd el neki ezt az egészet, hátha ő tud jobban segíteni, én még nem jártam így (remélem nem is fogok, mert nem lehet kibírni ezt a bizonytalant, nem is tudom te, hogy bírod)! Kitartást kívánok, magunknak és mindenkinek! :)
2013. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos megjött! ....
2013. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött még 29én. :(
2013. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!