Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek megduzzad a melle...

Mindenkinek megduzzad a melle még a mensi előtt, ha terhes?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 22:24
 1/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
A mell teherbeesés nélkül is gyakran megnő egy picit mensi előtt, és feszülhet, fájhat, a teherbeesésnél pedig akár ugyanezek a tünetek lehetnek, de akár homlokegyenest mások is (pl. nekem a mellfeszülés teljes elmaradása volt első teherbeeséskor). Szóval a mellduzzadás az ég világon semmit nem jelent önmagában, nem kell törvényszerűen meglennie teherbeeséskor.
2013. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem :) mások melléről nem tudok nyilatkozni. Maholnap szülök, de még nem történt változás mell-téren, mióta várandós vagyok :) Majd ha jön a tej, gondolom lesz. Egyelőre nem fáj, nem feszül, nem nőtt semmit.
2013. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szeretnénk kistesót:) Az első terhességemnél már mesi előtt egy héttel tudtam, hogy terhes vagyok, mert soha nem fájt annyira a mellem mint akkor, és megnőtt vagy kétszer akkora lett:)

2013. okt. 25. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!