Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik az a terhességi teszt...

Melyik az a terhességi teszt amin nem piros hanem kék a csíkja?

Figyelt kérdés

zavaró nagyon hogy néha szellemcsíkot látok,és nem tudom eldöntenni halványrózsaszínű e.És inkább a kék csíkosat venném.Melyik azok a tesztek,mi a nevűk?köszönöm.

2 nap mulva nem várom.


2009. nov. 13. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én annak idején a ONE STEP vizeletsugaras terhességi tesztet vettem,az kék csíkos volt! És én nem is csalódtam benne!

2009. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez itt az én tesztem: [link] One step ez is, vaterás. Namármost ez nem kék... De megbízható.


18h

2009. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt találtam,bár nem tom kiolvasni a nevét...szerintem ClearBlue vagy Medipreg!

2009. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a Lily is kék csíkos
2009. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uccsó előtti vok...mostmár tuti,hogy ClearBlue ami kék csíkos és kupakos!
2009. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A clearblue kék! Meg amúgy is, ma reggel ilyennel teszteltem pozitívat, így nekem ez a kedvencem! :-)
2009. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úr Isten ez a teszt 1502Ft???tyűűű a mindenit...aranyból van
2009. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, de én a dm-ben vettem és kereszt jelzi, ha terhes vagy. Nekem is az volt abajom, hogy az a halvány csík azt jelenti, hogy terhes vagyok, vagy sem. A plusz jel meggyőzött engem is és a férjemet is. SAjnos elhalt a terhesség, de remélem most sikerült
2009. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm.

a lily piros csíkos azt tudom

a dm-rossmanba melyiket vegyem?

2009. nov. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!