Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességet észre lehet...

A terhességet észre lehet venni 1 hónap után?

Figyelt kérdés
A hát és a vese fájás hozzá tartozik a terhességhez??
2013. okt. 27. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy 1 hónap után? Hanyadik hétre gondolsz? Ha a negyedikre, akkor tuti, hogy nem, de a nyolcadik héten sem latszik még semmi. Első baba esetén a 18-19. héttől látszódhat valami kis pocak. A hát és vesefájdalom nem terhességi tünet.
2013. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha gyanus csinálj tesztet, felesleges a tüneteket figyelni vagy bemagyarázni terhességnek.
2013. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
nekem a héten lett pozitív tesztem, de semmi tünetem nincs, semmit nem érzek,semmi nem látszik, talán ezért is olyan felfoghatatlan :)
2013. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kb Másfél hónapja élvezett belém a barátom.. de fogamzásgátlót szedek.. Tudom hogy ez nem 100%-os védelem.. Mostanába görcsöl a hátam is meg kicsit érzem hogy a vesém is fáj.. Jöttek elő az arcomon és a mellkasomon pattanások.. Szerintetek várjak addig amig megjön a menstruáciom vagy elötte csináljak tesztet?
2013. okt. 27. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
és másfél hónapja nem menstruáltál?? mert akkor menj vissza a nőgyógyászhoz, aki felírta a tablettát és mond el ezt neki.
2013. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A vese fájdalma, inkább valamilyen húgyúti és vese problémára utal. Lehet hogy van egy "jó" kis gyulladásod.

A hátad pedig...nem voltál mostanában beteg? Megfázásos betegségre gondolok. Mert akkor annak a következménye is lehet a hátfájás.

De a terhességnek egyébként sem a hát, sem a vesefájdalom nem tünete.

És ha szeded rendesen a fogamzásgátlót és semmi nem gyengítette a hatását, akkor azért nagyon-nagyon icipici az esélye, hogy terhes legyél. És hát persze, ha a vérzésed is rendben van, akkor nem igen van miért aggódni.

Amúgy írod, hogy másfél hónapja élvezett beléd a párod. És amúgy miért nem élvez beléd? A fogamzásgátló pont azért van, hogy ez nyugodtan megtörténhessen.

Inkább menj el orvoshoz és csináljanak vizeletvizsgálatot, vérvételt és esetleg ultrahangot, abból könnyen kideríthető, hogy mi okozza a panaszokat.

Amúgy a terhességet első körben a kimaradt vérzésről lehet észrevenni. Van akinek tünetei egyáltalán nincsenek is. És a többségnél, akiknél van, nekik is ezek már akkor jelentkeznek, amikor már kimaradt a vérzés.

2013. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
DE.. menstruáltam.. 2 éve szedek fogamzásgátlót..rendszeresen.. De halottam már olyat hogy ha megjön akkor is lehetek terhes..
2013. okt. 27. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
és most volt először, hogy belédélvezett egy pasi a 2 év alatt???
2013. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, hogy valakinek terhesség alatt is jelentkezik vérzése, viszont az se mennyiségre, se pedig időtartamra nem olyan, mint a rendes vérzés.

És hát ha szedsz fogamzásgátlót és nem is élvez beléd a párod, csak másfél hónapja 1-szer, akkor már mitől lennél terhes?

De amúgy ha nem élvez beléd a párod és úgy szedsz gyógyszert, akkor akár le is teheted, mert tök feleslegesen terheled hormonokkal a szervezetedet!

A fogamzásgátlót ha valaki rendesen szedi és minden előírást betart a szedés alatt, akkor nem szoktak csak úgy terhesek lenni mellette. Ha még ez mellett meg is van szakítva a dolog, akkor meg pláne nincs miről beszélni.

2013. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát a hát és vesefájás nem tartozik hozzá a terhességhez, legalábbis a hátfájás nem az elején jellemző, hanem már amikor nagyobb a pocak és megváltozik a testtartás...vesefájás meg semmikor.

És egyébként sincsen túl sok esélye a terhességnek a leírtak alapján, mondhatnám semmi...


Úgyhogy doki, mert valószínű felfáztál. Vesegyulladás, na annak ezek a tünetei, tapasztalatból mondhatom....

2013. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!