Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a nemvárt napján egyértelmű negatívat tesztelt, később mégis pozitív lett? Ha igen, hány nap kellett?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, én. Előző babánál nem várt napján negatív lett, és egy hét múlva teszteltem legközelebb, akkor már pozitív volt.

Most nemvárt napján negatív lett (pontosabban időn túl lett pozitív), ezért két nap múlva teszteltem újra, akkor lett halvány pozitív. Azt már ne kérdezd, hogy mikor erősödött a csík, mert én általában megelégszem egy pozitív teszttel, úgyhogy csak ennyit tudok írni: két nap múlva érdemes szerintem újra tesztelni.

Sok szerencsét! :)


32 hetes kismama

2013. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam is olyan volt, hogy nem tudtam eldönteni, hogy most pozitív vagy mégsem. Egy héttel később, már nem voltak kétségeink, várni sem nagyon kellett, néhány másodpercen belül ott volt a második csík:)
2013. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia csütörtökön kellett volna megjönnie, de hétfõn is még annyira halványat teszteltem, hogy negatívnak is lehetne nézni.
2013. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mikor lett teljesen egyértelmű?
2013. nov. 2. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vok


kedden, de csütörtökön már tagadhatatlan volt, hogy ott a második csík :)

2013. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! Remélem holnap reggel már nekem is 2 csíkos lesz :-)
2013. nov. 2. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
mi lett az eredmény kedves kérdezõ?
2013. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4 negatív teszt, majd 4 nap késés után megjött :-(
2013. nov. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!