Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Októbert 21-én kellett volna hogy megjöjjön,de nem jött meg.Már 2 x vettem tesztet mind a 2 negatív lett.Gumival védekezünk sose szakadt ki.!!! Miért nem jön meg?????? :/

2013. nov. 2. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Elő szokott fordulni hogy késik akár 2-3 hetet is, várj még egy hetet aztán ha még mindig semmi, menj dokihoz ad gyógyszert hogy megjöjjön!
2013. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi a választ :)
2013. nov. 2. 09:47
 3/8 A kérdező kommentje:
De figyi már ha 2 x is negatív akkor tutti hogy nemvagyok terhes nem?
2013. nov. 2. 09:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Ha parázol a terhesség miatt, akkor inkább az a gond és azért nem jön meg. Ha jól használtatok a gumit és nem szakadt ki, akkor 0% az esély a terhességre.
2013. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, szakítottam az akkori pasimmal, és nem jött meg utána...Teszt negatív volt(mind az 5, igen tudom, kicsit ráparáztam :D)elmentem azért dokihoz, és kiderült, hogy egy ciszta miatt nem jött csak meg. Szerencsémre elmúlt, így nem kellett gyógyszert szednem rá. Ha hétfőig nem érkezik meg, szerintem menj el orvoshoz, biztos, ami biztos alapon! És esetleg el kéne gondolkodnod a fogamzásgátlón, mert jelenleg az a legbiztosabb mód, de az orvosod biztosan tud ebben is segíteni :) Írj majd, hogy mi volt :)
2013. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még tegnap megjött :) viszont a hasam fáj mint állat :( arra valami?
2013. nov. 3. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nurofent szoktam használni(ibuprofen tartalmú fájdalomcsillapító), mert a többire allergiás vagyok, van akinek jó a panadol, van akinek a nospa jött be, van akinek az algopirin, másnak a cataflam...Ez egyénként változó :) De pl nekem a legjobb, hogy meleg vízzel töltött palackot teszek a pocimra, esetleg jó meleg vízzel lezuhanyzom, csak ugye ezek nem mindig kivitelezhetőek :)
2013. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2013. nov. 5. 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!