Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim után pár nappal...

A mensim után pár nappal voltam együtt a barátommal, de nem tartott sokáig, max.5 percig. Azóta kétszer véreztem. Ez csak a "kemény menet" miatt van, v még nem szokott hozzá a szervezetem, h "van bennem vmi" v kezdhetek aggódni?

Figyelt kérdés
Nem mondom azt, hogy a leggyengédebb volt. Most a ciklusom második felében járok és elméletileg volt peteérésem is, de kétszer kicsit véreztem.
2008. júl. 8. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy Ti hogyan csináljátok de én még soha nem véreztem szex után. Nem hiszem, hogy normális dolog lenne. Lehet, hogy valami gyulladás vagy seb alakult ki. Érdemes lenne elmenned egy nőgyogyászhoz. Aztán lehet hormonális oka is a vérzésnek.
2008. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem rögtön szex után véreztem, hanem ciklus félidő után. És még csak kétszer csináltam. Szóval lehet h csak nekem volt kicsit erős. Csak attól is félek, h terhes vagyok és emiatt vérezgetek, de lehet h most hülyeséget mondtam. Bár tudtommal ha az eset után volt peteérés, akkor elvileg nem lehetek az. Vagyis én így tudom, de lehet, h most is hülyeséget mondtam
2008. júl. 8. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A vérezgetés jelezheti a peteérést is. Ezt a vérzést közti vérzésnek szokták nevezni. Lehet hormonális oka is a vérzés. Vérvételből sok minden kiderülhet.
2008. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Még azt akartam irni, hogy a legtermékenyebb időszak a peteérés előtt 3 nap és az utána való 1 nap.

Hiszen a spermiumok akár 72 óráig is életképesek.

2008. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sokat segítettek.
2008. júl. 9. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!