Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehérneműn keresztül (akármenn...

Fehérneműn keresztül (akármennyire csipkés) ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
mivel a baratom nem hatolt be csak odarakta(fehernemun keresztul). viszont a bajom kesik par napja. ez lehet pl. hogy citromosvizet iszok, mivel megfaztam, vagy a terhesseg?meg annyi h nagy az etvagyam. kerlek segitsetek minel elobb!!
2007. okt. 4. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.nem tudom,hogy ha´ny e´ves lehetsz,de elég butuska gondolkoza´s.ha nem volt behatola´s,e´s még bugyi is volt,hol a kérdés?Egy -két napot bármitöl késik.nyugodj meg biztosan nem vagy tehes!!!!!

De ha az téged megnyugtat,vegye´l egy tesztet.A teherbe ese´shez,egy kicsit több minden kell.

24hetes kismama.

2007. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia. szerintem biztos nem vagy terhes vagyis fehérneműn keresztűl lehetetlen én még ilyenről nem halottam. attól is késhet a mensid hogy idegeskedsz emiatt. nyugi meg fog az jönni!
2007. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan kíváncsi lennék , hogy milyen idos lehetsz...
2007. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Basszus!

Inkább babázzál! Ne szexelj!

Vagy az is segít, ha szorítasz egy algopirint a térdeid között!

Inkább kérd meg anyut, hogy világosítson fel, mert eddig biztos nem tette meg!

2007. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóknak:Sajnos a mai fiatalokat nem világosítják fel,hogy mi,hogyan történik-mi a lehet a végeredmény stb.az élvezeten kívül!Sajnos ez a szülők feladata lenne főleg!Nekünk igaz butuska kérdés,mert így nem eshetsz teherbe,de az előttem szólónak igaza van vegyél egy tesztet, ha az megnyugtat,de a mensi az idegességtől ,felfázástól késhet pl.Minden esetre nézz utánna ,hogyan is készül a baba,már annyi oldal áll rendelkezésedre.Sztem ez a kérdezői oldal pont azért van,hogy ha nem tudsz segítséget kérni kérdezd meg bátran,akit meg ennyire zavar a kérdés inkább ne írjon ha csak jelzőkkel tud illetni,mégsem válaszol!
2007. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják jézus is megszületett...

de most komolyan. valószínüleg még nincs rendesen beállt cikulosod. ha fiatal vagy várj(szerintem igen), ha idősebb keress nőorvost, mert betegség húzodhat meg mögötte. meg ha már 'szexelsz' célszerű a rendelő irányába szedegetni a lábaidat! nagy csodákra derülhet ott fény, s mégcsak nem is fáj...

2007. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!