Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napi egy-másfél órás közepesen...

Napi egy-másfél órás közepesen erős torna gátolja-e a beágyazódást? Le kell-e mondanom a tornáról ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés
van egy egészséges 3éves kisfiam és két éve volt egy elhalt terhességem 3x-i műszeres befejezéssel, az kb 6 hetes terhesség lehetett.
2008. júl. 8. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

szia.szerintem ha már régóta tornázol,akkor nem gátolja.de ha nem rég kezdted el,akkor inkább ne folytasd!

puszi

2008. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Már régóta tornazom rendszeresen. Csak kicsit szorongok mert nem sikerűl a baba, hátha ez okozza a gondot.
2008. júl. 8. 16:59
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nem mindegy milyen tornát csinálsz. Amennyiben kontrollálatlan vérbőség képződik az alhasban, akkor problémát is okozhat. Én is tornázom, de kifejezetten női tornát választottam, de ennél is vannak bizonyos gyakorlatok, amelyek nem végezhetők a ciklus második felében (nem véletlenül). Erika
2008. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!