Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-31napos ciklusnál pé kinek...

30-31napos ciklusnál pé kinek mikor volt kb? Esetleg ovuteszttel? És kinek sikerült ovuteszttel a baba?

Figyelt kérdés
30-31napos ciklusaim vannak.Márciusban volt egy terhességem ami sajnos vetéléssel végződött áprilisban,de azelőtt is 30-31naposak voltak a ciklusok,és a feljegyzéseim alapján akkor február 21-26ig volt havim majd együtt voltunk 27-28-március 2-7-9-19-21.ekkor már nemjött meg 23.teszt pozitiv is lett:)..a műtét április23.án volt,mi már június vége óta probálkozunk,de semmi eddig:( 11.én magánorvoshoz megyek mert fura alhasi szurkák voltak októberben amiket nemnagyon értettem..persze a menszeszem most szerdán mult el.Szoval érdekelne kinek sikerült ovuteszttel esetleg a baba?!
2013. nov. 3. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

én mindkét babaprojectél használtam ovuesztet,és elsőre megfogantak.

nekem 28 naposak a ciklusaim,és a 14.napon volt az ovum

2013. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!