Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek közül valamelyiket...

Ezek közül valamelyiket mondanátok pozitívnak?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 4. 06:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de annyira homályos a kép, hogy szinte kivehetetlen.
2013. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon homályos a kép, így számomra egyértelmű negatív látszik. Mikor kellene megjönnie ?
2013. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem látszik semmi. Használj makro módot a fényképezőn.
2013. nov. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én ha nagyon nézem, a felsőn mintha látnák valamit, de lehet csak odaképzelem nem tudom. Nagyon rossz a képminőség.
2013. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán a felsőn van valami, de még egyiket sem mondanám pozitívnak.
2013. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A pozitív teszten nem kell vadászni a második csíkot! Én ha negatívat teszteltem, az negatív volt. Ha pozitívat, az pozitív. Senkit nem kellett kérnem, hogy erősítse meg, még férjem is álmából felébresztve látta a csíkot, még ha az halvány is volt. Ezek negatívak!
2013. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk látszódna a kép rendesen......talán lehetne látni!!!
2013. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon homalyos, de mintha a felson lenne vmi! Megy a drukk!!!
2013. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még a borzasztó képminőség ellenére is látszik valami a fenti teszten. De egy makrós kép jó lenne!:)


(Én nem tudom miért kell így reagálni,mint 6-os.Nagy ritkán nézek csak be ide,de rengetegszer látok megerősítő kérdéseket,sokszor volt,hogy "szellemcsíkból" 1 vagy 2 nap múlva erősebb lett stb.Miért ne kérhetne vélemény vagy megerősítést Bárki ezen az oldalon? Neked nem kellett 6,ez kit érdekel? Nekem már csak azért is kelleni fog majd gondolom,mert "nem hiszek a szememnek" vagy ha meg tényleg halvány,akkor miért ne,több szem többet lát.)

2013. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*jav.: véleményT
2013. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!