Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 25. en volt az...

Szeptember 25. en volt az utso mensim elso napja, Azota semmi. Terhessegi tesztnel a masodik vonal halvanyan latszik, nogyogyasznal is jartam nem lat semmit. Alhasi fajdalmam van. Lehet mehen kivuli terhessegrol (bar verzes nem mutatkozott)?

Figyelt kérdés
Szeptember 25. en volt az utso mensim elso napja, . Azota semmi. Keszitettem terhessegi tesztet, a masodik vonal halvanyan ugyan de latszik (nem paracsik), aztan a masodik teszt is halvany volt, szombaton nogyogyasznal is jartam egyenlore nem lat semmit. Alhasi fajdalmam estenkent van (bar ez lehet egy sajnalatos gerincproblemamtol, kifazasto), a melleim erzekenyek. Attol tartok mehen kivuli terhessegrol van szo (bar verzes nem mutatkozott), mi lehet ez?

2013. nov. 4. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát először is a dokid egy jó nagy állat.Válts de sürgősen. Ha két teszted is pozitív lett akkor bizony több mint valószínű hogy ott baba van.És még ma keress fel egy másik nőgyógyászt aki kiír vérvételre és UH-ra, mert abból aztán 100% hogy kiderül az igazság. Az alhasi görcsre ha nem olyan vészes vegyél be B6-ot 3*1 naponta. Ha szeretnéd a babát szorítok hogy semmi bajotok ne legyen.
2013. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha jól számoltam, lassan hat hetesnek kellene lenned.Három dolog lehetséges:

1. nem vagy terhes, más miatt késik a menzeszed, bár ennek ellentmond a halvány pozitív teszt.

2. később volt a peteérésed és azért nem látszódik még az ultrahangon semmi, bár akkor nagyon későn kellett tényleg történnie az aktusnak.

3. méhen kívüli a terhesség. Erre utalhat a nagyon halvány pozitív teszt is.

Én bemennék kórházba. Engem befektettek méhen kívüli gyanúja miatt, mert az ultrahangon nem látszódott semmi. Vettek vért, vizeletet is kértek, és egyértelműen kimutatták a HCG-t a szervezetemben. Pár nap múlva hála az Égnek, nálam megjelent a petezsák méhen belül, bár mondjuk nekem egyértelműen pozitív tesztjeim is voltak. Közben a kórházban folyamatosan nézték a HCG szintet is, mert a növekedés mértékéből is tudtak arra következtetni, hogy méhen belül vagy kívül lehet a terhesség. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2013. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sürgösen menj másik rovoshoz mert sjanos nagy rá az esély hogy méhenkivüli. a halvány csik is csik igy terhesség szinte biztos hogy van. Mivel vannak fájdalmaid nagyon sürgösen menj orvoshoz mert komoly baj lehet ha méhenkivül van. Vérzés persze hogy nem volt mivel pozitív a tezst. A méhenkivülinél nincs várzés.
2013. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat. elegge megilyesztettetek. szombaton kell menjek kontrollba, de igy mar nem biztos hogy kibirom addig. az alhasi fajdalom az este szokott jelentkezni(2 eve hatgerinc servem van, nem lehet hogy az is kihat?)nagyon szeretnenk ezt a babat es aggodom. egyebkent a mensim napra pontosan jon meg minden honapban....es kulonben sem ertem a halvany tesztcsikot akkor, foleg hogy 2 tesztet is csinaltam....aggodom
2013. nov. 4. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj szerintem terhes vagy csak még korán mentél dokihoz :-D
2013. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kedves kérdező? Baba?
2013. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

meg semmi konkret....:(

azota meg keszitettem 1 gyorstesztet, meggyozoen eros mind2 csik. az alhasi gorcsok igaz mar ritkabban de estenkent meg jelentkeznek,....mas tunetem nincs....:(....szombaton kontroll, remelem akkor mar tobbet fogok tudni.

2013. nov. 6. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok majd írd meg mi volt a dokinál,és addig is vigyázz magatokra :)
2013. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
rendben es koszonok mindent :)
2013. nov. 6. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,én is drukkolok Nektek! Nem lesz ott semmi baj,lehet hogy később volt a pé.-ed,nem közép időben,mint általában.Én ugyan ezt jártam végig. rengeteg pozi teszt,Uh-n meg semmi.Viszont a doki 5 hetesnek számolt a mensi alapján.1 hét múlva kontroll,és ott volt a petezsák.Valószínűleg nálunk sem a közép idei pé.-kor fogant a lányunk,hanem később.
2013. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!