Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan abbahagyása után...

Utrogestan abbahagyása után mikor jön meg a menzesz? Ugye, ha baba van, akkor nem csinál gondot, ha abbahagytam?

Figyelt kérdés
Tegnap 2 hete, volt az inszemináció első napja (okt. 24.-25). 30-31 naposak a ciklusaim, tegnap voltam a 29. ciklusnapon. A doki 25-én azt mondta, 2 hétig szedjem az utrot, utána teszteljek és ha negatív, akkor hagyjam abba. Természetesen tegnap negatív lett én abba is hagytam a bogyókat. Mi van, ha mégis baba van? (az inszem után többször is voltunk együtt, nekem szoktak kósza ovulációim lenni, az első babánk is a menzesz elmaradása előtt 7 nappal jött össze:-) Ugye nem ártottam azzal, hogy abbahagytam a gyógyszert? Utro abbahyagása után mikor kellene megjönnie?

2013. nov. 8. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát inszemnél ugye uh-val nézik a tüszőket, és tudod, hogy mekkora, és hány van, tehát elméletileg nem lehet késői peteérésed (hacsak nem maradt ott egy-két kisebb a domináns tüsző mellett). Ezek általában 20-22 mm-esen repednek.


Nekem mindig megjött utro mellett is simán, de nagyon sokaknak csak 1-2 nappal az abbahagyás után, ezért is szoktak leállítani róla. Ha nem vagy biztos benne, akkor pár nap múlva - vagy akár holnap - csinálj még egy tesztet.

2013. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt egy nagy, több közepes, meg egy pár kicsi tüszőm, amikor uh-ztak a klinikán. Utána volt az inszemináció. Rá egy hétre más okból hasi uh-t csináltak (epekövet néztek) és azt mondta az orvos, hogy lát egy 40-45 millis tüszőt, meg sok közepeset. Lehet, hogy holnap még tesztelek egyet, bár szerintem ezt a hónapot buktuk:-(

Köszi a választ:-9

2013. nov. 8. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem megijeszteni akarlak, de a 40 mm mar nem tuszo, az ciszta :(
2013. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem utro után 4 napra jött meg csak, ha negatív volt a teszt 90 % hogy sajnos nincs baba...
2013. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a hormongyógyszerek mellett előfordulhat ciszta, de jobb esteben a menzesszel kiürül. Majd meglátjuk. Még mindig nem jött meg. csütörtökön szedtem be az utolsó utro-t. Szombat reggel neg. volt a teszt. Érdekes!
2013. nov. 11. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!