Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetesen barnázott valaki,...

4 hetesen barnázott valaki, aki akkor még azt sem tudta, hogy valóban terhes-e, mert ugyan késett, de a teszt nem volt pozi?

Figyelt kérdés
37. napon járok a ciklusomban,a tesztem negatív. Pár napja barnázom, rózsaszínű folyásom van. Egyéb tüneteim nem nagyon vannak. Talán a mellem kicsit másabb és a méhem tapinthatóan "nagyobb".
2013. nov. 8. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy 4-5 hetesen milyen lett volna a tesztem, mert nem csináltam. Viszont véreztem 1-2 napig. Nem volt sok, de határozottan vérzés, még csak nem is barnázás. 8 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok.
2013. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz, de már nem bírom magammal. Félek, hogy nehogy baba helyett valami komoly baj legyen.
2013. nov. 8. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 5.héten teszteltem pozitívat,és szinte minden reggel volt kis barnázás 2 héten át..

Aztán elmúlt.

Lehet ez beágyazódás is..de a dokim azt mondta hogy az első 2 hónapban teljesen normális minden nemű kisebb barnázás vagy kicsi mennyiségű vérzés..Nagyobb vérzésnél hívjam..Most vagyok 11hetes:-)

Előző 2 terhességemnél mind a 2 őnél barnáztam 2-3 hetet,de minden rendben volt..Nekem most legutóbb felfázástól volt..Ne aggódj!

Ez szerintem így már a 3 terhességemből kiindulva..normális..

:-)

Majd írd meg mi volt a dokinál!

2013. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!