Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A drog mennyire csökkenti az...

A drog mennyire csökkenti az esélyét annak hogy teherbe esek?!

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

A drog növeli annak az esélyét, hogy ne legyen egészséges, de biztosan a teherbeesésre sincs jó hatással.

De nyugtass meg, hogy nem droggal akarsz védekezni!

2013. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

valamiért nem értem ezt a kérdést.

most te azt hiszed, hogy a drog az olyan mint a fogamzásgátló vagy mi?

2013. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
meg nyugtatlak nem!:) csak érdekelne hogy ezzel így mivan!
2013. nov. 9. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Csökkenek az esélyek, de nem egy drogos, és volt drogos anyát láttam már.
2013. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kismillió különböző drog van teljesen eltérő hatásokkal, ezért erre a kérdésre nem lehet értelmes választ adni.
2013. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsd el, hogy drogozni akarsz vagy gyereket! Kipróbáltam ezt is, azt is, de a kettő nem fér meg együtt, egy babához százszor több felelőségre van szükség, mint ez a kérdés önmagában!
2013. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SAJNOS, nem eléggé ahhoz, hogy akinek megfordul drogosan, vagy egy drogos apától teherbe esni, ne váljon egy életre meddővé-!
2013. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Barátnőm ginázott, gombázott, füvezett, katizott, speedezett, szóval szinte mindent nyomott, és emelett esett teherbe, úgy, hogy a pasija is ugyanezeket használta, rendszeresen, hosszú időn át (gyakorlatilag nem volt 1 tiszta pillanatuk se) Szóval teherbe lehet esni, még heroin mellett is, különben nem születnének heroinfüggő babák...
2013. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!