Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteket tapasztaltato...

Milyen tüneteket tapasztaltatok? Milyen az amikor megjön a menses és mégis terhes vagy? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra,hogy hányinger,furcsa,hártyás menses,ciklus alatt "mindjárt megjön" érzés,alhasi fájdalom!
2013. nov. 11. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Ezt a kérdést akár feltehettem volna én is.Megjött a nemvárt után egy nappal de nem olyan mint szokott.Pirosas barnás volt mára meg csak pici foltban barna.Mellette hányingerem van szurkál a hasam kicsit.Mikor megjött feladtam hogy baba lehet de most már nem tudom. Nálad mi a helyzet? Mikorra nem várod/vártad?
2013. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak "krémes maszatolás" volt vérzés helyett, és 1-2 nappal a nemvárt előtt kezdőtött, és nagyon hamar el is múlt.
2013. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ma megjött, de elképesztő hányingerem van minden szagtól, kávéra-cigire nézni sem bírok, pedig minden reggelem ezekkel indul (sajnos). Mi lehet ez?
2013. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én már a ciklus 11.ik napján vagyok.A hónap végére nagyon nem várom!

Fura volt amikor megjött,nyálkás rózsaszín darabok is voltak!Furcsán fáj a hasam alja!

Nem teszteltem még!

Küzdünk a babáért!

2013. nov. 11. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nyálkás darabok vannak benne,kizárt a terhesség!Mivel menzesz rendje hogy leválik a méhnyárkahártya.Ha terhes valaki és közben menstruál,annak ilyen nem lehet,mivel ha a magzat beágyazódik,a méhszáj nyitottból zárttá válik,nincs minek leválnia,eleve azon tapad meg..Max korai vetélés történhet még,csak olyankor sokkal több nyálkahártya darab válik le,nagyobb görcsökkel.
2013. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!