Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempővel gyorsabban sikerül...

Méhpempővel gyorsabban sikerül teherbe esni? Használta már valaki, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ha egészslgesek avytok akkor enélkül is sikerül, ha probléma van akkor általában nem elég ennyi hozzá hogy sikerüljön, de ártani nem árt tehát szedd nyugodtan.
2013. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos clostilbegytet kell szednem, ez pedig elvékonyítja a méhnyálkahártyát, ezért gondoltam
2013. nov. 12. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
ja akkor kérj az orvostól utroghestant rá, az nekem nagyon jól vissza vastagittt a második clostys hónapban. Az utána következö closty mentes hónapban is 8mm fölött volt a nyálkahártyám. sajnos nem sikerült a baba egyik ciklsuban sem pedig mindig lett egy szép petém:(
2013. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a lombikomnál bejött a pempő,megvastagította a nyálkahártyámat.Kedves előző! 6 sikertelen inszemem volt a lombik előtt,mindig kellett utrot is használnom. Szinte sosem volt 9 mm-nél vastagabb.Annak más fontos szerepe van,nem erre adják. A lombik előtt kezdtem szedni a pempőt,és egyből 11mm lett! Jól is jött,mert egyszerre 3-an ágyazódtak bele.
2013. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem utroból hüvelykapszulát írtak ki, akkor kell használnom, ha majd + lesz a teszt
2013. nov. 13. 07:13
 6/8 anonim ***** válasza:
én szájon át szedöt szedtem és a peteérés után 2 nappal kellett kezdeni és 10 szemet szedtem be, ettöl tök jól megvastagodott a nyálkahártya. Ha sikerült volna akkor a pozitív tezst után ujra kellett volna szednem. Ajánlják még az E vitamint rá de nekem az semmit nem segitett. Amit még ajánlanak pl lombiknál is a napi 1 pohár vörösbor. Az is jót tesz a nyálkahártyának. Szerintem mindneképp kérj rá gyógyszert mert hiába sikerül megtermékenyülnie ha nem tud beágyazódni mert túl vékony a nyálkahártya. Az orvos nem mondott rá egyébként semmit? Nekem rögötn feliráták amikor látták hogy 4 mm vastag csak.
2013. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is szedtem Clostyt meg utroghestant, illetve vitaminokat dögivel. 6 hónap sikertelen várakozás után elkezdtünk szedni méhpempőt mindketten (csak tiszta méhpempőt), 1 hónap pempő, 1 hónap szünet, a következő hónap pempőt már el sem tudtuk kezdeni, máris teherbe estem. Emellett egész télen semmi bajunk nem volt, még egy enyhe megfázás sem. Úgyhogy nagyon ajánlom, én erre esküszöm!

Emellett sikerült elérnem, hogy végre nem görcsöltem rá a témára, szerintem ez is nagyban hozzásegített a teherbeeséshez.

Most fél éves a kislányom! :-)


Sok sikert!

2013. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de jó ilyet olvasni :)
2013. nov. 15. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!