Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cypromix fogamzásgátló után...

Cypromix fogamzásgátló után ki mennyi időn belül esett teherbe?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Évek teltek el. A "remek szakember" nőgyógyászom írta ezt fel nekem túlzott pattanásosodásra és szőrösödésre, gondolván ez megoldja a problémát. Kivizsgálás helyett. Elnyomta vele 4-5 évre a PCOS/IR tüneteim, a hízást leszámítva. Abbahagyása után esett le a tantusz, hogy nagy a baj, és utána még egy év kezelés következett, mire legalább nagyjából helyrejöttem. Őszintén kívánom, hogy nálad ne ez legyen a helyzet.
2013. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi gyógyszer abbahagyása után vártunk még másfél évet a kisbabával. Viszont akkor elsőre összejött.
2013. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 3 hónapja szedem. Magánrendelésen írták fel, az orvosom halál biztosan ajánlotta ezt a gyógyszert. Annyi rosszat hallottam róla, hogy lassan már szedni se merem. Akkor gondolom az csak álom, hogy a gyógyszer abbahagyása után azonnal összejön..?
2013. nov. 12. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem szokták "csak úgy" felírni, mint fogamzásgátlót, többnyire más okból írják fel és mellesleg fogamzásgátló hatása is van. Elég ha megnézed a tájékoztatót, a hossza alapján is látszik, hogy valami gáz van, legalább két méter, kisbetűkkel, két oldalasan, legalábbis emlékeim szerint. Neked miért írták fel???
2013. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem fogamzásgátlónak írták fel. Semmi más tünetem nincs, se pattanások ,se egyéb. Régebben yadine-t szedtem, aztán tartottam egy év szünetet, és azután ezt kaptam a magánrendelésen.
2013. nov. 12. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Félelmetes, de tényleg. Én is így voltam. Yadine néhány évig, utána Cypromix. Érdekes, hogy pont ugyanazokat kaptuk, csak neked nem indokolták meg. Én a helyedben azért konzultálnék más orvossal is. (Én írtam, hogy PCOS/IR volt mögötte).
2013. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kifizet az ember egy csomó pénzt, és még rossz gyógyszert is adnak neki.:S :-( Ez azért elég gáz. Még vagy fél évig terveztem szedni, és utána lehet hogy gyerekprojekt lesz. De akkor ezek után nem tudom.
2013. nov. 12. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba a gyógyszer szedését, és pár hónapig alkalmazzatok más védekezési módot. Érdemes picit észhez téríteni a szervezetet a fogamzásgátló használata és a várandósság között.
2013. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!