Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért lett menzesz...

Szerintetek miért lett menzesz helyett rózsaszín folyásom? Csak terhességre utalhat?

Figyelt kérdés
Október 8.-án volt meg utoljára,azóta már meg kellett volna jönni, de helyette ma rózsaszín folyásom van. Általában 25 napra szokott megjönni, sose késett még mióta először megjött. Kivéve az augusztusi hónapot, de a legtöbb késés ebben a hónapban fordult elő. A barátommal óvszerrel védekezünk, leellenőriztük mindig és nem volt gond vele. Mielőtt megkérdeznétek nem csináltok 1 percet sem óvszer nélkül. Csak terhességnél fordul rózsaszín folyás elő? Holnap szeretnék tesztelni, akkor már kimutatja? Valakinek tapasztalata? :(
2013. nov. 12. 19:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*csináltuk, bocsánat.
2013. nov. 12. 19:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, kimutatja, ha van valami. A késés oka sokminden lehet, nem csak terhesség, de mivel az óvszer is csak 98%-ig biztonságos, nem kizárt a terhesség mellette, csak ritka. Ezt a fajta folyást sokminden okozhatja, akár méhszájseb is. A gond nem a folyás, hanem a késés.
2013. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindkét dolog miatt aggódok, mert egyik sem volt soha. Tudom, hogy nincs 100 %-os módszer a védekezésre, csak reménykedek, hogy ha nem volt gond akkor nem lehetek terhes. Így is csinálhatok tesztet ha egyre erősödik a rózsaszínes folyás?
2013. nov. 12. 19:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint tudom, hogy csinálhatok, de kimutatja rendesen majd?nem befolyásolja?
2013. nov. 12. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes,de azért biztos ami biztos csinálj tesztet.

Ebben a hónapben nekem is késett,bár ha úgy veszem,hogy a cikliusom 22 és 28 nap között van akkor nem,mert 28 napra megjött.Én ráfogtam az óra átállításra,és arra hogy új munkahelyem van,korábban kelek,plusz stressz is.

Most első két napban nekem is rózsaszínes barnás folyásom volt,de aztán rendesen megjött és görcsöltem is meg sok is van.Barnázásom első pár napba már nem elöször fordúl elő,de ez még nem betegségre utal,szóval ez normálisnak mondható ha utána rendesen meg is jön.

Mikor kezdödött (hányadikán) a folyás?mert ha 25 napra akkor ez a mensid jele.Ha végig rószaszines marad akkor várd meg a következő hónapi mensid és ha akkor is ez lesz akkor el kell menni dokihoz.Volt velem olyan is hogy végig a mensim helyett ez a barna folyás volt,utána következő hónapban megjött normálisan.Ne aggódj terhesség óvszer mellett nem hiszem.

2013. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor a teszt kimutatja.
2013. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, külön azt is, hogy leírtad a tapasztalatod. A mai nap volt rózsaszín folyásom és rá 2-3 órára erősödött majd sötétebb is lett. Ma van a 35 napja mikor utoljára volt meg. Esetleg összefügghet azzal, hogy bőrgombám volt és ezt a speciális kikevert krémet kenem?
2013. nov. 12. 19:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap azért megcsinálom.
2013. nov. 12. 19:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Hol volt bőrgombád?Hüvelygomba?Mert az utobbi befolyásolja,de pl körömgomba az nem nagyon.

Ha sötétedik a színe is és fáj a hasad,be van durranva a melled,vagy fáj is akkor tuti meg fog jönni rendesen.

2013. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Előtte és közben sem szokott fájni a hasam, csak fáradok jobban. Az meg van, de nem tudom a munkától vagy emiatt. Bőrgombám volt,a mellkasomon volt és kenőcsöt kellett kikeverni, meg Naturland Solution Castellani sine fuchsino,és mellé volt bőrgomba elleni mosakodó. És Köszönöm.
2013. nov. 12. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!