Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsot kérnék! Halottam...

Tanácsot kérnék! Halottam ezekről a teákról Palástfű tea és a cickarkfű teákról. Ezeknek pontosan milyen hatást váltanak ki? Mire jók ezek?

Figyelt kérdés

Az egyik havim az gyengébb a másik erősebb általábban 7 napig elhuzodnak.De az utolsó 3 róm napban már nagyon minimális barnás.

Mikor a gyengébb havim van elötte 2 nappal nagyon minimális barna van!Barátcserje valobann jó a havivérzés beálitásában? És még mire jó ez a berátcserje?Hol lehet beszerezni?


2009. nov. 18. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a palástfűről tudok írni, azt ittam egy hónapig.De csak egy hónapig, mert azt vettem észre, hogy nem volt peteérésem, és a 18. napra megint megjött.Amúgy sem volt túl szabályos a mensim, de nem akartam tovább inni, főleg a peteérés elmaradása miatt.Na meg kivoltam hogy megint megjött...

Szóval nekem nem jött be, mindenkire más hatással van, van aki teherbe esett a segítségével.

2009. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál.
2009. nov. 18. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A cickafark rendezheti a mensidet, a palástfű segítheti a beágyazódást. Tehát a menstruáció első napjától javasolt a cickafak peteérésig, utána a palástfű.
2009. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 dik válaszóló köszi!Te már próbáltad?
2009. nov. 18. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!