Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap szeretkezés után...

Tegnap szeretkezés után vettük észre, hogy elöntött a vér. Nem menzi szerű volt, inkább élénkpiros. Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem!

8 nappal vagyok pé után. Nem görcsöltem, nem fájt semmim és ahogy jött, úgy el is múlott. Tegnap és ma 0,2 fokkal több a hőm, mint az elmúlt hónapok hasonló időszakában. Jövő hét keddre nem várom!!!


2008. júl. 10. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet beágyazódás. De menj dokihoz az a biztos,szerintem.
2008. júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj orvoshoz, vagy legalábbis kérzdezd meg. Többször hallottam már (orvosoktól), hogy a beágyazódást nem is lehet észrevenni sem és vérzéssel sem jár.

De minden szervezet más és másként reagál.

2008. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1hete voltam dokinál, laborban, mindent rendben találtak. Csináltak labort, uh-val is megnéztek. Ma reggel még úgy gondoltam, hogy nem lehet nagy baj, így orvos helyett dolgozni mentem, de holnap lehet, hogy nem bírom ki és inkább megnézetem magam.
2008. júl. 10. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is pont így jártam mint te.Azt, hogy a vérzés a beágyazódástól volt e azt nem tudom,de én 5 hetes terhes vagyok.Pedig mikor véreztem (2 hete) arra gondoltam,hogy ez most sem sikerült!Tehát fel a fejjel,attól a kis vérzéstől még lehetsz terhes!

Puszi

2008. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak nagyon köszönöm a bíztatást!!Már teljesen elkeseredtem. Reméljük baba lesz a dologban, 5nap és megtudom. Nagyon szép babavárást kívánok!!!!
2008. júl. 10. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!